Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Не мога да разбера защо служителите на Микроинвест са толкова люти като им кажеш, че нещо не ти харесва в тяхната прехвалена програма. Трябва ли клиентите да са ви виновни, че искат някаква конкретна справка, която им улеснява работата или трябва вие като разработчици да разгледате критиките им като възможност да усъвършенствате продукта вместо да го браните като майка орлица малките орлета? Само по темата за справките да допълня, че този, който ползвам инкопос има дизайнер за справки. С други думи аз сама си избирам какво да визуализирам в справките и реално няма ограничен брой справки. И трите справки, които посочва mantaman можеш бързо да си ги направиш сам и специално за продажбите по месеци ти ги прави със стълбчеста диаграма, което е супер удобно за голям период от време, същото се случва и с различните групи продукти.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

Ползвам Gensoft Moneyworks и съм много доволен, не се е налагало да обучавам персонал и т.н. има някои неща, които са много дървени, ама вършат работа. А и съпорта е много добър.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

да повдигна темата. някой дали може да даде отзиви за онлайн складов софтуер. или складов софтуер, който лесно мога да свържа с опънкарт
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

аз знам че може, пише го по назад в темата, даже съм видял че ти продаваш модула. въпроса е че няма коментари от хора, ползващи го.
 
От: Коя складова програма използвате за онлайн магазина си?

А извинявай забравил съм че вече съм се хвалил :)
 

Горе