Коя фирма за PPC плаща най-добре

Здравейте, кои фирми за реклами използвате.
Аз използвах по 5 дена ETARGET и ADWISE, но не мисля, че са най-добрите.
В много сайтове използват и EASYADS
Коя фирма ще ми препоръчате?
Някой използвал ли е CPM фирма и има ли разлика в парите които се получават?
Благодаря ви предварително.
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

От тези трите, които си изброил easyads са преди другите, но те имат доста високи изисквания.
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

Ползвам adwise и съм доволен. Всеки месец средната цена на клик ми е различна. За 4 месеца ползване, през първия 10 ст. на клик , втория месец 9 ст. на клик, 3 месец 8 ст. на клик и си мислех ако 4 месец цената падне още ги махам но на 4 месец ми пуснаха 10 ст. От етаргет бяха твърде зле за да се занимавам с тях.
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

Тия adwise не са ли много смешни? По мои наблюдение нямат разнообразни реклами. Етаргет пък направо се гаврят с тия 5 стотинки. Изиадс са най-добре - богато разнообразие от реклами и формати, а и средната им цена е 10-12 стотинки на клик
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

От тези трите, които си изброил easyads са преди другите, но те имат доста високи изисквания.
И кое точно им е добре да те карат накрая на годината да подаваш данъчна декларация и да си платиш 15% ДДС от печалбата.
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

Разбира се, дори и афилейт :)[/QUOTE
Да ти кажа честно до 2014 година не съм попълвал декларации. Само easyads ми се обадиха и ми пратиха направо някаква декларация на която трябваше да се подпиша и да им върна 1 копие и друго за НАП и ми казаха от НАП данък, че трябва аз да си го плащам. До тогава не бях плащал данък, използвал съм много рекламни мрежи и съм нямал такива проблеми.
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

Как си регистриран там, като физическо или юридическо лице? По принцип всички приходи трябва да се декларират, без значение дали от съответната рекламна мрежа го изискват или не. Тях не ги интересува какво ще правиш ти с изкараните пари, но в България все пак има закони и трябва да си плащаш данък.
 
От: Коя фирма за PPC плаща най-добре

да си платиш 15% ДДС от печалбата.
По-голяма глупост не бях чувал отдавна :cry:

WTF? ДДС в България е 20% и няма нищо общо нито облагането на доходите на физическите лица, нито с корпоративния данък.
 

Горе