Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

VMiloykov

Well-Known Member
Днес реших да направя един тест при Суперхостинг и GoDaddy, на споделения хостинг. Теста се състоеше в това един и същи Wordpress инсталиран и на двата хостинга, без никакви добавки или нещо пипано. Като ги подложих на няколко рефреша да видя, колко ще натовари CPU, Физическа рам и др.

При GoDaddy:
Над 100 рефреша: Всички показатели остнаха на 0!

При Суперхостинг:
10 рефреша:
60% използване на CPU
100мб физическа памет
Останалите неща бяха в нормата

Това нормално ли е? За 10 рефреша на страницата 60% CPU? Оставям изводите на вас.

P.S. Не съм претставител на нито една друга фирма! Направих това, за да проверя защо при единият доставчик товари много един сайт, а при другия не.
 
От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

11 сайта в един акаунт при Суперхостинг и най-голямото натоварване не е минавало 10%. Всичките са на Джумла или Престашоп магазини с много плъгини и модули.
 
От: От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

11 сайта в един акаунт при Суперхостинг и най-голямото натоварване не е минавало 10%. Всичките са на Джумла или Престашоп магазини с много плъгини и модули.

Като ги гледам какви са алчни за пари и калпави нещо не ми се вярва да е така
 
От: От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

Като ги гледам какви са алчни за пари и калпави нещо не ми се вярва да е така

129 лв на година са алчност така ли :lol: Ем, че искай някъде да ти подаряват хоста
 
От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

Някой да му е трябвал user support-а на GoDaddy?
Ще псувате така че през 2 квартала ще ви чуят - просто няма такъв ужаст....
 
От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

Някой да му е трябвал user support-а на GoDaddy?
Ще псувате така че през 2 квартала ще ви чуят - просто няма такъв ужаст....

На някой да му е трябвал? При GoDaddу не знам на колко време има някакъв проблем... Да тук, някой от хост фирмите ще ви инсталират и системите вместо вас, но в чужбина няма такова животно, така че нормално :)
 
От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

Дори не помня какво не работеше - май исках смяна на версията на php или подобна тъпотия, но си реших проблема да 10 минути - хостинг в superhosting през paypal, смяна на dns-а, reupload. Срока който ми дадоха от GoDaddy за изпълнение беше нещо от сорта на 3!!!! дни!
 
От: Кратко тестване на услугите на Superhosting и GoDaddy

Дори не помня какво не работеше - май исках смяна на версията на php или подобна тъпотия, но си реших проблема да 10 минути - хостинг в superhosting през paypal, смяна на dns-а, reupload. Срока който ми дадоха от GoDaddy за изпълнение беше нещо от сорта на 3!!!! дни!

Смяната на версията на php става от контролния панел, а другото, за съжаление, не го разбрах...
 

Горе