Крипто валута Social Good и 100% кешбек от Алиекспрес

stuklen

Well-Known Member
Попаднах на един ап за пазаруване със 100% кешбек от Алиекспрес и 50% /вече/ от eBay и доста други сайтове.
След потвърждаване на поръчката парите се възстановяват в крипто валутата Social Good и могат да се изтеглят от Bittrex etc. и други борси. Това е нова крипто валута и създателите ѝ се опитват да я популяризират, чрез кешебек. Не всичко може да се купи с използване на кешбек. В апа всичко е обяснено доста добре.
Аз до сега съм направил една поръчка от алиекспрес, /3д принтер/ и ми възстановиха цялата сума.
Ако изтеглите апа и се регистрирате от линка по-долу ще получим по $25 бонус.
Етолинк: https://referral.socialgood.inc/?id=ZC6HQS
 
Дай някакво инфо за тегленето. Иначе имаш вече 1 реферал. Ще го разгледам. Звучи интересно да се пазарува безплатно от али-то.
 
тва докато мине месец да дадат бонуса ша падне и стойност и сайт и сичко :)
 
Мене ми звучи като афилийет комисионна за всяка покупка през апп-а за създателите на тоя койн. Маркетинга им е безплатен, понеже вместо пари за реклама раздават шиткойни за кешбек. Ама ако някой си извади на практика парите или поне успее да ги врътне в USDT, нека сподели.
 
Успя ли да си дръпнеш парите през някоя борса в крайна сметка?
Все още не. Трябва първо да изтече срока за връщане на пратката и тогава ще мога да разполагам с тях.
Онзи ден говорих с човек, който пазари през апа и ми каза, че ги обръщал в някаква крипто валута която е еквивалентна на долара и тогава я продава за долари. Дори са направили магазин в ибей и си самопродават неща. Доколкото разбрах риска е, ако падне много цената на криптото и не може да се продаде на цената на която е купен продукта. Но за сметка на това с някой магазини имат договорка цената да остава такава каквато е била в деня на покупката.
При мен положението е следното. Закупих стока за 380лв, а криптото, което ще ми върнат към момента е на стойност 600лв. Когато ми го освободят да го изтегля може и да е 100лв може и 800лв. Това е вече все едно да си вземеш каквото и да е крипто от борса.

Мене ми звучи като афилийет комисионна за всяка покупка през апп-а за създателите на тоя койн.
Може би това е начина им да популяризират валутата. Те си имат някаква наличност, раздяват я, тя се търгува и става популярна. Не изключвам и варианта за комисионната.
 
Последно редактирано:
тва докато мине месец да дадат бонуса ша падне и стойност и сайт и сичко :)
И това е възможно, но така или иначе си пазаря, като го правя през апа, поне имам някаква възможност, да си върна парите. А ако успя дори и не цялата сума пак е нещо.
 
тва докато мине месец да дадат бонуса ша падне и стойност и сайт и сичко :)
И това е възможно, но така или иначе си пазаря, като го правя през апа, поне имам някаква възможност, да си върна парите. А ако успя дори и не цялата сума пак е нещо.
 
То има теглене с гарантирана стойност УЖ. Въпросът е кога ще скамне, което според мен е сигурно. Дори самото теглене е обвързано с афилейти. Ако някой има да си пазарува нещо, може би да го ползва, но това да се купуват продукти само защото ще има 100 % кешбек в някакъв шиткойн е доста рисково.
 
То няма безплатен обяд това е ясно, също и такси при превалутирането ще има и това ясно.
Но пък както писах по-горе знам хора, които са си направили магазин в ибей и си продават някакви неща ефкетивно. Разхода им е такса към ибей, и за превалутиране. До миналия месец и ибей е бил с 100% кешбек, навярно и за алиекспрес няма да е вечно.
В моя случай така или иначе щях да дам 400лв за принтер пробата с апа ми е само +
Като стигна до възстановяване на сумата, ще пиша какво се е случило.
 
Токенът го има и в Bittrex, Bitmart и Uniswap. Възможно е да е наличен и в някои друг dex. Проектът изглежда като скам. Като цяло това не пречи да се тества, реално няма какво да се загуби.
 
Аз не съм фен на крипто валутите и всяка една за мен е скам, но тук поне нищо не губя. Все пак купувам неща, които така или иначе ще трябва да взема. И не вярвам Алиекспрес и Ибей да позволят да се използват платформите им за такива начинания, ако са вредни, в това число и Гугъл плей.
 
Не съм ги проучвал много, само ги чекнах в coingecko, сайта им и uniswap чрез смарт контракта. Сайтът им изглежда малко като скам, но да, не пречи нищо да те тества, особено ако пазаруваш редовно. Така и иначе го правиш. Може би ако приложението е компрометирано, тогава би се получило евентуален проблем.
А защо за теб криптото като цяло е скам?
 
По никакъв начин не е обезпечено или узаконено. Никой не носи отговорност. Всеки може да си пусне крипто валута, всеки ден се раждат нови и нови криптовалути. Колкото спечелиха, двойно повече загубиха. За мен е хазарта на 21-ви век.
Иначе добре върви, към днешна дата се утрои похарченото.
 
По никакъв начин не е обезпечено или узаконено. Никой не носи отговорност. Всеки може да си пусне крипто валута, всеки ден се раждат нови и нови криптовалути. Колкото спечелиха, двойно повече загубиха. За мен е хазарта на 21-ви век.
Иначе добре върви, към днешна дата се утрои похарченото.
Отговори;
1) Койните може да се каже, че са опезпечени с ток+хардуер.
2) Никойн не носи отговорност, факт. Това е децентрализацията, няма човек/компания която да се съди.
3) Да, буквално и всеки може да копира кода на някои койн и да го пусне същия с ново име и някои променени параметри, но аз говоря за крипто като Биткойн, а не като шиба ину :D
4) Доста хора спечелиха и още повече загубиха пари, това също е факт, но нека се запитаме защо? Защото хората са алчни, не знаят какво купуват и при първия краш продават на загуба после пазара се възстановява пак купуват и същия филм наново.
 
За сега върви добре тази крипто валута. Дано не скамне.
Това обезпечение не го разбирам. Говорим за разходи ток и хардуер, а не нещо което има стойност.
 
За сега върви добре тази крипто валута. Дано не скамне.
Това обезпечение не го разбирам. Говорим за разходи ток и хардуер, а не нещо което има стойност.
Тока също е пари (освен за тези които го крадат :D :D :D ), хардуерът също. Отделно, стойността на дадено нещо се определя от хората.
Радвам се, че за сега нещата вървят добре.
 

Горе