Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Това вече е смешна работа. Що го мъчат с тоя не мога да си обясня изобщо. Ебати толкова пък да няма някой от топ 10 да иска да се бие... Тоя профи бокс стана като кеча деба и меркантилите недни.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Кличко само се крие като мишчица.. нещо го е страх май от нашенския
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Истината е че никой не иска да се бие срещу Пулев.
Кличко до последно ще се измъква от мачове, вече 2 години чакам мач между двамата и онази украинска путка само се измъква!
Всеки го е шубе и за това до последно не се намират партньори на нашия.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

:clap: БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! :clap:
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Приключи се. Кубрат размаза хърватина.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

"Кубрат Пулев записа 20-та си поредна победа в професионалния бокс и по този начин остава непобеден. Съперникът му в днешния мач издържа само 3 рунда, след което се отказа." Браус :beer:
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Честито на Кубрат! Тоя дебелак пак, че и 3 рунда издържа, разликата в класите беше зашеметяваща. Айде дано следващия мач е срещу Кличко.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Евала!

Добре де, на мен ми е интересно колко прави на мач Пулев като пари?

Има некъв катил Mayweather който го гледах кви пари изкарва, като тоя негър е неква лека категория.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Евала!

Добре де, на мен ми е интересно колко прави на мач Пулев като пари?

Има некъв катил Mayweather който го гледах кви пари изкарва, като тоя негър е неква лека категория.

Чувал съм за 100 000 големи зелени срещу силните съперници, може и повече.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Слабо :)

А Кличко колко му плащат :D Макар, че и Пулев и Кличко са много далеч от другаря Тайсън, оня баси маймуната направо ги размяташе по ринга :D като малък го гледах с баща ми, който също е тренирал бокс и много ме беше зарибил и мен, на всяка олимпиaда само бокса гледа и гаси другото :D

А тоя кличко само се крие, много е скучен и честно казано ми се ще да се разкара ил ида бъде набит от Пулев. Обаче бокса сега е скучна работа, само бели има и един маймуняк Дейвид Хей дето само се дуе и подскача ама после яде пердах...

Гледайте тайсъна кво ги прави https://www.youtube.com/watch?v=g-478QGV9pc :D:D

Едит:

Е тоя мач си го спомням още до днес, където направо наби и съдията: https://www.youtube.com/watch?v=AdMVNKwP-8k

Изобщо няма опознаване като сегашните - излизат и 2 рунда се пипат по ръкавиците, уж разучават съперника. Смех. Тоя направо ги почва, нема разучване, нема тва онова хаха
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Никога няма да се разбере .. за колко пари става въпрос :|
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Никога няма да се разбере .. за колко пари става въпрос :|
Абе ти ще престанеш ли да пускаш кухи мнения? Като нямаш какво да кажеш не пълни темите с глупости.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Брат, нещо си се ядосал днес, скачай през нетя да те черпя една блъди пенка :D

Ей ви и битката от снощи имаше шоу :) http://zabavni.info/ивица-перкович-или-кубрат-пулев-кой-ще-победи-battles-47.html щях да постна още снощи но няма нищо :)

Абе ти ще престанеш ли да пускаш кухи мнения? Като нямаш какво да кажеш не пълни темите с глупости.
 
От: Кубрат Пулев срещу Ивица Перкович по Диема от 21.45 ч.

Абе ти ще престанеш ли да пускаш кухи мнения? Като нямаш какво да кажеш не пълни темите с глупости.

Щото съм прав ли? :beer:
 

Горе