Кукита за търсене?

bormanbg

Active Member
Здравейте,

Моля предватително да ме извините за незнанието ми, защото не съм сигурен и че ще задам въпроса точно, а той е:

Примерно - имам сайт на wordpress

Сайта ми в Гугъл класацията по "трънки от Перник" е на 11 място (не знам защо избрах това, просто така ми дойде...)

Потребител го намира чрез търсене в Гугъл на "трънки от Перник" моят сайт, влиза в него, поразглежда за 1-2 мин. това-онова, и излиза.

Има ли кукита или каквото и да е, което да направи така, че следващия път същия потребител, като потърси в Гугъл "трънки от Перник", то моят сайт да му излезе по-напред в подредбата на търсачката...
 
От: Кукита за търсене?

Това е заложено в самия алгоритъм на търсачката Гугъл и нейния браузър Хром (може би).
Мисля, че ти допълнително да се опитваш да правиш някакви подобни въртели си е малко нелепо изпълнение, освен ако не си от разработчиците на Г.

П.П. Предполагам трябва да си логнат в профила си в Г, за да те следи бота, но.. това не е точно така.
По-скоро те следят винаги, въпреки че нямат право, ония .. зад океана.

П.П.2. Друг вариант е да създадеш собствена търсачка и да манипулираш резултатите, както ти е кеф.
Даже това е по-лесният вариант май. :)
 
Последно редактирано:
От: Кукита за търсене?

Това е заложено в самия алгоритъм на търсачката Гугъл и нейния браузър Хром (може би).
Мисля, че ти допълнително да се опитваш да правиш някакви подобни въртели си е малко нелепо изпълнение, освен ако не си от разработчиците на Г.

П.П. Предполагам трябва да си логнат в профила си в Г, за да те следи бота, но.. това не е точно така.
По-скоро те следят винаги, въпреки че нямат право, ония .. зад океана.

П.П.2. Друг вариант е да създадеш собствена търсачка и да манипулираш резултатите, както ти е кеф.
Даже това е по-лесният вариант май. :)

Ееее, не това е отговора, който търсих :)
Не съм от разработчиците на Г., нямам и собствена търсачка...
А иначе да, ако си логнат в профила си, дава предимство понякога на сайтове в които си влизал или са твои...

Аз все пак си оставам с надеждата, че има нещо подобно по въпроса ми ;)
 

Горе