Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

uni-web

Well-Known Member
Винаги съм знаел, че има нещо ама чак пък любов не бях предполагал. :lol:

Кулезич към Борисов

27 февруари 2013 г.

Бойко, шапка ти (ви) свалям за края на АЕЦ “Белене”. Удържахте! Дано да си добре. Знаеш ли как се ядосах вчера, че съм те тревожила, а ти си бил вече в болница…много ми се иска да успееш, но да си здрав.

20 февруари 2013 г.

Интересно ми е, скъпи Бойко, дали забелязваш как твои довереници – твоите предпочитани довереници – от вида “Ники Бареков” или “Мадам В.” преобръщат палачинката на скорост? Гледката не е ли уникална и незабравима? Знаеш ли защо те подкрепям аз, която те прие трудно? Уверявам те, не за келепир. А защото всичко и всеки друг в момента е гибел и катастрофа. Но ти разви ли инстинкт за истински съюзници? Те не винаги ласкаят егото ти. Но в трудни моменти не са помияри. Ех, Бойко, най-опасното нещо за управника са помиярите. Ще имаш още шанс да го видиш. Но ще го разбереш ли?

Кулезич към Цветанов, 16 януари 2013 г.

Здравей!!! Помагай, моля те. Искам Флоров да дойде в предаването ми в неделя. Искам да го покажем в най-свястната му светлина и да го защитим от атаките срещу него. Ти направи страхотен рейтинг при мен.

Борисов към Кулезич, след нападението над нея

14 юни 2013 г.

Мисля те.

15 юни 2013 г.

Съжалявам. Това са първични животни. Обичам те.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Беше време червените да извадят нещо, че много им се струпа внимание напоследък :)
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Винаги съм знаел, че има нещо ама чак пък любов не бях предполагал. :lol:
Вие кажете нещо за костинбродските бюлетини и защо вече повече от 7 месеца никой с нищичко не доказва "тезата" на свиркотвореца и мая общата,а? Кулезич блудства може би с Бойко, ама поне не публично, а капута бареков прави свирки тип "дълбоко гърло" на червените боклуци и на дпс медийно :p и е толкова старателен, че и торби с лайна в сурата му не могат да го спрат :lol:. Ама нали сега тази част от българсия народ, която дефакто си е лош материал, трябва да си го връща с платени публикацийки из нета, на които се връзва пак само лошия материал ;)
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Червената пасмина отива към края си ... толкова некадърници и поставени кадри , толкова гафове и грешки ... всеки разумен човек , може да направи изводите си за следващия път като гласува. Дори и пенсионерите, които са им основен ресурс - подиграха се с тях с тия 4 лева увеличение..... виж при циганите няма как , там кебапчето си е кебапче и пак ще гласуват под строй.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Преди се вадеха кирливи ризи предизборно, сега е по-весело - всяка седмица нещо "невероятно" се изкарва на показ, ей че весела държава
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Ейййй, много сте лоши. Какво толкова лошо съм казал?

Като се обичат да се вземат хората. :D
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

http://www.lentata.com/page_5654.html

Станишев с Шоуто на Слави: "Може би е редно да кажа едно нещо, един факт, който не се знае, който изразява моето разбиране за това как нещата трябва да стоят в държавата – същата вечер на самото събитие, имам предвид инцидента на летище Варна, ми се обади вицепремиерът господин Йовчев – не се обади, за да ме попита дали може да действа по закон, каза случи се това и това, МВР е предприело такива и такива действия. Аз му казах – господин Йовчев, имате моята подкрепа. Това е държава, МВР трябва да действа по закон, иначе няма смисъл от нищо. „

Ето така трябва да стоят нещата в държавата. Трябва навреме да се докладва. Експертите от експертното правителство, трябва да докладват на партийни лидери. Има си ред в тази държава!
Защо Йовчев не звънна направо на Моника или на майката на Пеевски, питам аз?! Не трябваше ли да се обади и на премиера? Но пък ъъъ…, как да кажа, изобщо да се постъпва по закон партийна работа ли е? Защо му трябва на господин Йовчев да получи одобрение от шефа на БСП? Абе, защо въобще министърът е нужно да се обажда някому, като е съвсем ясно, че МВР трябва да спазва закона и да действа по него?

:lol: :lol: :lol:
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Пак не го е питал дали да покрие някой наркотрафикант или производител на нелегален алкохол както в случая за Мишо бирата
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Пак не го е питал дали да покрие някой наркотрафикант или производител на нелегален алкохол както в случая за Мишо бирата
И къде е разликата, най-вече в морален аспект, между двата случая?? Даже в случая с Мишо бирата дали подчинени на премиера не влизат на проверка без да са питали премиера дали/или и чак след като влизат, боко научава от мишо и ги спира? Може и да греша, но май неговите подчинени не са му се обаждали да искат разрешение дали да направят проверка за закоността на нещото си там, а гея го питат предварително за такава ситуация ;) Или си мислите, че му вярваме, че само го е уведомил, а не му се е обадил да пита ко да праи ся?? Даже и така да е, колегата го каза ясно : "Абе, защо въобще министърът е нужно да се обажда някому, като е съвсем ясно, че МВР трябва да спазва закона и да действа по него?" И хайде стига сте се опитвали да бягате от въпросите с връщане към миналото! :mad:
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Няма разлика просто се чудя, защо хората които не обрънаха внимание на очевадно престъпление за търговия с влияние днес се опитват да бъдат морални съдници
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Отговорът е в изречението ти - заради купеното влияние ;)
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Аххх, уникални сте! :lol:
Унито в една тема реве, че лафка плащали на майка му 170лв на месец, след известно време пуска нова тема в подкрепа на лафката....
Нечовеци, признавам го!
Уни, тия смс-и в тела на бойко ли ги виде или в тела на кулезич?
:lol:
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Уни, тия смс-и в тела на бойко ли ги виде или в тела на кулезич?
И аз това щях да питам откъде са. И в крайна сметка не виждам нещо скандално в тях. Ако трябва да си сравня със вчерашните изказванията на Манолова кой нямало да печели избори си изглеждат направо нормални.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

В нета бяха пуснати, даже вчера се оправдаваше в сутришния блок на нова.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Това цецо ли ги е подслушал тия смс-и? или йовчев? Живо се интересувам кой е?
 

Горе