Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

И пак е мноого по-добре от серГЕЙ :p:lol:

И кой го казва това? Някакъв тъп бойковист? Ае заминавай простак, като няма какво да кажете, все изместяте темата


Чудя се дали да съжелявам тая бабичка, че си ляга с такъв селски бек от банкя или да съжелявам тиквата, че си ляга с такава противна бабичка.

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ КАК ПРАВЯТ СЕКС :lol:
 
От: От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

И кой го казва това? Някакъв тъп бойковист? Ае заминавай простак, като няма какво да кажете, все изместяте темата


Чудя се дали да съжелявам тая бабичка, че си ляга с такъв селски бек от банкя или да съжелявам тиквата, че си ляга с такава противна бабичка.

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ КАК ПРАВЯТ СЕКС :lol:

Въобще не измествам темата, напротив, точно по нея пиша - за секса на политиците ни! ПРЕДСТАВЕТЕ СИ КАК СЕРГЕЙ Е ЛАПАЛ И ДЮДЮКАЛ ПИШКИ :p И КАК СА ГО ПОРИЛИ ОТЗАД :shock:
С ТОЗИ ОПИТ СЕГА МУ Е МНОГО ЛЕСНО ДА ПРАВИ СЪЩОТО, С ЕДИНСТВЕНАТА РАЗЛИКА, ЧЕ СЕГА ГО ПРАВИ С ОБРЯЗАНИ, ПО-ХИГИЕИЧНО БИЛО, КАЗВАТ НЯКОИ..:lol: 1017716_542750892439532_973557900_n.jpg
 
От: От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

И кой го казва това? Някакъв тъп бойковист? Ае заминавай простак, като няма какво да кажете, все изместяте темата


Чудя се дали да съжелявам тая бабичка, че си ляга с такъв селски бек от банкя или да съжелявам тиквата, че си ляга с такава противна бабичка.

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ КАК ПРАВЯТ СЕКС :lol:

ТИ ЩО СИ ЛОШ БЕ? ЩО ТАКА МЪ ОБИЖДАШ? НЕРВНИЧКО ТИ Е НЕЩО , ЧЕ СИ ДНЕВАЛЕН НА ПОСТ НОЩНА СМЯНА ПЛАТЕН ПИСАЧ И ТИ СЕ НАЛАГА ДА ДОКАЗВАШ, ЧЕ НЕ СПИШ НА ПОСТА СИ В 5 ЧАСА СУТРИНТА, ЗАТОВА ЛИ? :lol: ИЗВИНИ СЪ БЕ, ИЗВИНИ СЪ БЕ !
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

БАБОЕБ

Значи ти можеш да пишеш каквото искаш, обаче ако напишат обратното за друго лице, им слагаш разни епитети като "тъп" "простак" и т.н. Цялата тема една голяма простотия. Някакви смс, кой с кого си лягал? Има ли значение кой с спи? Това е все пак е нещо лично, Бойко преди беше обвинен едва ли не в педофилия, заради Каратанчева, сега пък мина в другата крайност... И за Сегрей какво ли не писаха и неговата ориентация, мен не ме интересува. И защо защо на Маналова има такъв прякор? Да не го пиша...
Глупости, обаче тоя да не казвам какъв излиза и казва България че се връща към реиндустриализация, каквото и да значи това. Пак ли ще изпълняваме петилевки? Ще теглим заеми докато може пък после който може да плаща.
Я вижте какво става, пак Бойко ви е виновен, това са числа:
Преките чуждестранни инвестиции през октомври са минус 103.8 млн. евро в сравнение с октомври миналата година, показват данни на БНБ
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Значи ти можеш да пишеш каквото искаш, обаче ако напишат обратното за друго лице, им слагаш разни епитети като "тъп" "простак" и т.н. Цялата тема една голяма простотия. Някакви смс, кой с кого си лягал? Има ли значение кой с спи? Това е все пак е нещо лично, Бойко преди беше обвинен едва ли не в педофилия, заради Каратанчева, сега пък мина в другата крайност... И за Сегрей какво ли не писаха и неговата ориентация, мен не ме интересува. И защо защо на Маналова има такъв прякор? Да не го пиша...
Глупости, обаче тоя да не казвам какъв излиза и казва България че се връща към реиндустриализация, каквото и да значи това. Пак ли ще изпълняваме петилевки? Ще теглим заеми докато може пък после който може да плаща.
Я вижте какво става, пак Бойко ви е виновен, това са числа:
Колега, не им се връзвай на малоумните им постове да им отговаряш с факти и да им доказваш каквото и да било :) Те са неспасяеми, платени защитници на най-големите престъпници в историята ни и винаги ще намерят на коя опорна точка да стъпят и да ти доказват, че черното е бяло! Не виждате ли, че най-важната им опорна точка е да копират поведението на Бойко, белким и те някога постигнат неговите изборни резултати - като им кажеш, че неса прави за нещо, отговарят в типично бойковския стил - "ТИ ПА СИ МНОГО УБАВ" :lol: Не падайте до тяхното продажно, дупедавско ниво. а им отговаряйте само в този , в техния стил и им гледайте сеира :lol:
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Кво се занимавате с комуноидиоти не ви знам, толкова ли си нямате какво да правите.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

:shock::shock::shock::shock:

Това, не съм го очаквал от теб точно............

Кво се занимавате с комуноидиоти не ви знам, толкова ли си нямате какво да правите.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

На @герберите,

Когато Цецо Тъпото изкара есемеси за интимните връзки на Станишев с мъже тогава пускайте клевети (или на друг лидер).

Вашето е лудница, само да ви кажат нещо против вожда и веднага скачате на бой, но нормално спомням си много добре, кой се заплашваше с бой по тротоарите и кой правеше подсечки на министрите си......
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Да използваш думата лудост, при положение че си фен на гея , който е коалиционен партньор с Волен Ага е най-малкото лош подбор на думи ;)
 
От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

:shock::shock::shock::shock:

Това, не съм го очаквал от теб точно............

Ако бе, чел внимателно не съм писал до кого - ако се взимаш за такъв сори, а ако следиш разговора ще е насочено повече към най-големият комунист мисля, че се сещаш кой е :)
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

На @герберите,

Когато Цецо Тъпото изкара есемеси за интимните връзки на Станишев с мъже тогава пускайте клевети (или на друг лидер).

Вашето е лудница, само да ви кажат нещо против вожда и веднага скачате на бой, но нормално спомням си много добре, кой се заплашваше с бой по тротоарите и кой правеше подсечки на министрите си......
Ей го и другото платено се включи, явно е застъпил той на смяна вече :lol: и почна с всичкия си умствен багаж да се напъва да прави точно това, което казах за тях одеве - да се опитва да докаже, че черното е бяло :lol: Я пак прочети мнения и кажи кой скача всъщност като кажат нещо срещу любимия му вожд-идол! Вие разпостранявате клевета за боко и бабата, отговарят ви със същата такава, и първата ви реакция-отговор е да сипете обиди в празнословни излияния, на които някои колеги ви отвръщат по същия начин и това им е грешката
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Кво се занимавате с комуноидиоти не ви знам, толкова ли си нямате какво да правите.

хахах браво голяма фраза, мисля, че току що няколко човека от тоя форум получиха ново прозвище !!!

аз пиша в темите за политика главно за фън и флейм :D
 
От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Ти си китка за мирисане, платен на мен не можеш ми кажеш..... за разлика от теб доста хора тук ме познават..... може и да не е лично, но сме общували доста.

За постовете си ги прегледай ти, а за Remind не тъжи.

Интересно от как махнаха репутацията в политиката, се напълни с гербери!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ей го и другото платено се включи, явно е застъпил той на смяна вече :lol: и почна с всичкия си умствен багаж да се напъва да прави точно това, което казах за тях одеве - да се опитва да докаже, че черното е бяло :lol: Я пак прочети мнения и кажи кой скача всъщност като кажат нещо срещу любимия му вожд-идол! Вие разпостранявате клевета за боко и бабата, отговарят ви със същата такава, и първата ви реакция-отговор е да сипете обиди в празнословни излияния, на които някои колеги ви отвръщат по същия начин и това им е грешката
 
От: От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Ти си китка за мирисане, платен на мен не можеш ми кажеш..... за разлика от теб доста хора тук ме познават..... може и да не е лично, но сме общували доста.

За постовете си ги прегледай ти, а за Remind не тъжи.

Интересно от как махнаха репутацията в политиката, се напълни с гербери!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ето деее, сами доказвате моите думи бе смешковцииии :lol: - липсва ви интелект да спорите и доказвате и защитавате тези и затова копирате бойковия стил "ти па си много убав". "В нета бяха пуснати, даже вчера се оправдаваше в сутришния блок на нова." - това е предостатъчно доказателство според вас, и веднага хуквате да го разпостранявате като доказана и абсолютна истина !!??? а за гея веднага било клевета!??? Смешници жалкииии :lol:
А, ако не си платен, оооощееее по-жалко за теб :lol:
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

[highlight]Няма ли правила за писане в тия форуми?[/highlight]
 
От: От: От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Нямам, намерение да споря с теб специално нямам и желание... Предпочитам да си пия ракията с салатката.

Пък ти като си толкоз заблуден още да държиш на една мутра си е твой проблем. ;)
Ето деее, сами доказвате моите думи бе смешковцииии :lol: - липсва ви интелект да спорите и доказвате и защитавате тези и затова копирате бойковия стил "ти па си много убав". "В нета бяха пуснати, даже вчера се оправдаваше в сутришния блок на нова." - това е предостатъчно доказателство според вас, и веднага хуквате да го разпостранявате като доказана и абсолютна истина !!??? а за гея веднага било клевета!??? Смешници жалкииии :lol:
А, ако не си платен, оооощееее по-жалко за теб :lol:
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Явно не! Ти си ме кефиш иначе, нищо , че си за гроб, но това огромен надпис :D
[highlight]Няма ли правила за писане в тия форуми?[/highlight]
 
От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Гроб, мроб - всичките са смрад, която трябва да си ходи по родните паланки. Не разбирам обаче защо ти и още няколко човека се слагате на червените гниди, които не дават пет пари за вас и никога не са правили нищо за вас, освен да ви мажат очите с фекална маса, оцветена в розово?!

Явно не! Ти си ме кефиш иначе, нищо , че си за гроб, но това огромен надпис :D
 
От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Няма как да се обясни в един пост братле, но съм сигурен, че нито аз, нито ремайнд, нито който и да е друг е платен.

Бойко причини много неща, за жалост още не сме усетили дори и частичка от тях, такива като нас както ги беше пратил да гледат животни това и ще се случи.... повярвай ми.... И това не е зареди бсп, а зареди гроб.

Гроб, мроб - всичките са смрад, която трябва да си ходи по родните паланки. Не разбирам обаче защо ти и още няколко човека се слагате на червените гниди, които не дават пет пари за вас и никога не са правили нищо за вас, освен да ви мажат очите с фекална маса, оцветена в розово?!
 
От: От: От: От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Нямам, намерение да споря с теб специално нямам и желание... Предпочитам да си пия ракията с салатката.

Пък ти като си толкоз заблуден още да държиш на една мутра си е твой проблем. ;)
Ти нямаш съответните неща, някъде в теб, за да имаш шанса да спориш с мен, затова и съм снизходителен и не споря с теб и подобните ти, за да не ви излагам пред хората ;) Освен това, с престъпници срещу България не споря, камо ли с техни платени/неплатени лакейчета, близачи и тем подобни! Никога не съм заявявал, че харесвам как е управлявал бойко, камо ли да ми е идол и тем подобни! Но, засега, само той има доказано капацитета да измете червените боклуци=престъпниции, пък ако ще и мутра да е и тъпак да е и както искаш го наричай! За мен ВСИЧКИ досегашни и сегашни политици са за затвора, но червените боклуци заслужават най-тежката присъда, която, за огромно съжаление, вече не е смъртната! На всеки средно и малко интелигентен и можещ българин му е пределно ясно, че към момента все още няма политик, който да подкара България към добро и възход, а най-вече, че докато червените боклуци-престъпници имат и най-малък достъп до каквато и да е власт, ще затъваме все повече! Чувал съм следното от един възрастен циганин: "Един мангал по-малко - един ляб повече" - аз ще кажа : Един червен боклук по-малко - хиляди хляба повече!
 

Горе