Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Това ли са ви опорните точки - комунисти / червени боклуци и затвор за всички ама без бойко. Иначе добре наспамихте темата, ходете си пускайте теми с ония кретен блеки и там си обсъждайте станишев какви свир** прави и на кого, стига сте съсипвали всички теми.
 
От: От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Няма как да се обясни в един пост братле, но съм сигурен, че нито аз, нито ремайнд, нито който и да е друг е платен.

Бойко причини много неща, за жалост още не сме усетили дори и частичка от тях, такива като нас както ги беше пратил да гледат животни това и ще се случи.... повярвай ми.... И това не е зареди бсп, а зареди гроб.
Жал ми е за вас, все пак сте българи, уж де, че не осъзнавате елементарни неща - това, което бойко ви го каза в прав текст, го правеха няколко мандата ваште любимци, ама ви лъжеха нагло, че е обратното, и вие тъпашки им вярвахте, особено в периода на огромното надуване в световен мащаб на финансовия балон, сякаш товае заслуга на червените боклуци :lol: А бойко не успя направи нищо за да оправи поне малко нещата в тази насока, а най-глупашки го каза директно, че все нещата все още са си така - много зле
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Е вече се разбра, за кои комунета се говори, за тях нямаш никво право на мнение, а каквото и да говориш конструктивно срещу тях то те хулят с една сурия простотии и винаги вожда им е въвлечен в сексуален акт - както и да е, жалка работа, пак ви казвам няма какво се занимавате с глупости....
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Това ли са ви опорните точки - комунисти / червени боклуци и затвор за всички ама без бойко. Иначе добре наспамихте темата, ходете си пускайте теми с ония кретен блеки и там си обсъждайте станишев какви свир** прави и на кого, стига сте съсипвали всички теми.
Я пак? ;) Опитът ти да кажеш, че черното е бяло е , меко казано, смешен в случая! Ама нали такива са ви инструкциите де, опитвам се да ви разбера :lol:
Къде в моите думи :"За мен ВСИЧКИ досегашни и сегашни политици са за затвора" прочете "ама без бойко", а?
А не си въобразявай, че като ти плащат на теб за глупашката ти пропаганда, всички трябва да си мълчат и се съгласяват ;) Щом пускате и се опитвате да убеждавате хората в абсолютно недоказани неща, ще получавате същото, па ако ще и да ти се реве ;) Направете си форум, популяризирайте го поне колкото този и там цензурирайте колкото си щеете кой какво ще говори за гея и бабоеба и т.н.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Бойко причини много неща, за жалост още не сме усетили дори и частичка от тях, такива като нас както ги беше пратил да гледат животни това и ще се случи.... повярвай ми.... И това не е зареди бсп, а зареди гроб.

Я прочети малко история. Я ми кажи БСП като ЯВЕН наследник на БКП (само е прейменувана през 90-та) какво е направила за страната?
Как "взима" властта я ми припомни? Коя единствената партия която прави атентати против гражданите си? Я си представи, че си постигнал нещо имаш си страничка бизнес, купил си земя, постигнал си нещо и идва ден ти се казва това е наше в името на държавата?

Искам да те питам знаеш ли кой е ген. ХРИСТО ЛУКОВ? Прочети какво е направил, какъв министър е бил ... не случайно му пиша имета само с главни букви. Знаеш ли каква му е съдбата - убиват го, познай кой - Бураджиев, бащата на Бураджиева дето излиза и ми обяснява какво било "нивото" на Дмитриевич, тоя дето няма един ден трудов стаж и се дипломирал след щателно изследване на проблемът - „Ролята на униформата за бойния дух на военнослужещите в Червената армия“ и т.н. и т.н

Дано след 10 години пак си пишем в този форум и тогава ще спомняме Румъния къде бяха, ние къде бяхме къде са сега те.......
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Не съм казал, че сте платени, а че се слагате. Прочети малко и ще видиш, че тази партия никога не е управлявала сама, защото винаги е искала и държала властта на всяка цена - това е достатъчно показателно и изводите са ясни... Стига с този Бойко - той си направи сепуку и вече не управлява, по-важна е историята на червената сган, която също трябва да бъде изметена, за да няма бъдеще!

Няма как да се обясни в един пост братле, но съм сигурен, че нито аз, нито ремайнд, нито който и да е друг е платен.

Бойко причини много неща, за жалост още не сме усетили дори и частичка от тях, такива като нас както ги беше пратил да гледат животни това и ще се случи.... повярвай ми.... И това не е зареди бсп, а зареди гроб.
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Я прочети малко история. Я ми кажи БСП като ЯВЕН наследник на БКП (само е прейменувана през 90-та) какво е направила за страната?
Как "взима" властта я ми припомни? Коя единствената партия която прави атентати против гражданите си? Я си представи, че си постигнал нещо имаш си страничка бизнес, купил си земя, постигнал си нещо и идва ден ти се казва това е наше в името на държавата?

Искам да те питам знаеш ли кой е ген. ХРИСТО ЛУКОВ? Прочети какво е направил, какъв министър е бил ... не случайно му пиша имета само с главни букви. Знаеш ли каква му е съдбата - убиват го, познай кой - Бураджиев, бащата на Бураджиева дето излиза и ми обяснява какво било "нивото" на Дмитриевич, тоя дето няма един ден трудов стаж и се дипломирал след щателно изследване на проблемът - „Ролята на униформата за бойния дух на военнослужещите в Червената армия“ и т.н. и т.н

Дано след 10 години пак си пишем в този форум и тогава ще спомняме Румъния къде бяха, ние къде бяхме къде са сега те.......
Това и аз ги питам и каня да изкоментират отдавна, но те само избягват и строго се придържат към опорните точки. Забрави да добавиш и , че след като ти вземат "в името на държавата" земята и добитък и всичко, което си постигнал, вземат хляба и на десетки чираци и ратаи и т.н., на които си осигурявал прехраната, накрая те арестуват и те извеждат от вас като престъпник, вкарват те в Белене или друг лагер и роднините ти с месеци не знаят жив ли си или не! И това не е всичко - всичките ти роднини и наследници са вкарани в досиета и не им се разрешава да учат във висши учебни заведения, наследниците ти отбиват казармата само в черните погранични поделения, да ги изброявам ли?...Родителите им като тръгнат на свиждане в тези поделения, трябва да подадат молба за открит лист и винаги им се издава със закъснение и пропускат свиждането, което пък не може да е , когато ти си поискаш! Сега какво ще лаете срещу тези исторически факти бе, червени боклуц=престъпници?? Че твае минало и трябва да забравим и да гледаме само напред ли?? 25 години всичките ви усилия са в тази насока - хората да забравят! След онези митинги, дето гея "поиска прошка" за възродителния процес, ви питах и поканих да коментирате защо все още не са се извинили, поне така, проформа, пред всички българи, на които съсипаха и настоящето и бъдещето им за поколения напред?? Ааама нагли престъпни сурати сте!! Ето затова ще подкрепям всеки, който ефективно ви мачка, ако ще и най-простата мутра да е !
А за Румъния и за нас също си прав, колега. Ама защо?... Там имаше възмездие някакво поне, тук имаше нежна революция ....
 
От: От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Е вече се разбра, за кои комунета се говори, за тях нямаш никво право на мнение, а каквото и да говориш конструктивно срещу тях то те хулят с една сурия простотии и винаги вожда им е въвлечен в сексуален акт - както и да е, жалка работа, пак ви казвам няма какво се занимавате с глупости....


Само вие ще обиждате, само ние сме БОКЛУЦИ, комуноИДИОТИ , вие сте много хубави и добри, aко някой ви каже нещо веднага скачате, че ви обиждал, пък вие никога не обиждате... oh wait...
 
Последно редактирано:
1267385148_kulezich-e-smurf.jpg


Ама е хубава тази. :) Да и родиш направо. :)

Абе какви комунисти, какви 5 лева бе? Всички скапани, шибани партии не изповядват никакви ценности. Ако мислите, че го правят, значи добре са заблудили хората. За да имаш цености, трябва да си човек, да знаеш на къде вървиш и тези цености да са над всичко. Но стане ли дума за партия става дума за пари, пари, интереси, връзки, далавери, обиране на фондове, източване на народа, хранене на мургави гласоподаватели и т.н. Ако това са им ценостите. Успех България. :)
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Сложи го този до Цецо тъпото - Лилипута Дянков - Слона Фидосова - Педала Плевню - Картофа Буда - И ще почне да ти мяза на Брад Пит
 
От: Кулезич - Бойко Борисов: есемеси!!!

Сложи го този до Цецо тъпото - Лилипута Дянков - Слона Фидосова - Педала Плевню - Картофа Буда - И ще почне да ти мяза на Брад Пит

Ако ще и до Зинаида Златанова да го сложа пак ще си прилича на същото - селски идиот :-o
 

Горе