Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

venci

Active Member
Медийната група "Нетинфо" вече има нов собственик - "Дарик Нюз", част от компанията "Дарик Радио" АД, чийто собственик е Радосвет Радев, потвърди за Investor.bg източник пожелал анонимност.

На този етап няма официално потвърждение за финансовите параметри на сделката. Според нашия източник обаче става въпрос за 12 млн. евро, платени за всички сайтове в медийната група. "Нетинфо" е сред лидерите на българския онлайн пазар. В портфолиото й са новинарският сайт Vesti.bg, платформата за видеосподеляне Vbox7, както и пощата abv.bg.
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/04/19/darik-niuz-kupi-netinfo.186068

Интересно ..., а вие какво смятате
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Информация, че се продава имаше отдавна.

Дарик е добра група. По-добре те, отколкото някой политически зависим.

Малко е изненадващо, но успех на новите собственици и успех на екипа, който седи зад Нетинфото.
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Прекарали са се. Аз моят блог го давам на половин цена.:lol:
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Вече го обсъдихме в др. постинг...
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Политически независим !!!

Дарик правят сутрин обед и вечер по един люлюн на Буда - Там редовно ходеха министри да им задават удобни въпроси - а в рекламният им блок често съм чувал неща от родът - съвместна кампания с министерство на баба им на шундата.

Наляха им пари за реклама та да могат да си купят още медии и това няма да ги спаси от провала дето ги чака.
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Снощи обсъждахме за колко пари е била сделката.

" За 5 лв" - казах аз:lol:

Хората с пари си играят. Живи и здрави да са
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Дарик е една от най- силно ЗАВИСИМИТЕ медии в България. Създадени са, като политически проект с американски пари и през цялото си съществуване обслужва политически интереси.
 
От: Купиха "Нетинфо" за 12 млн. евро

Дарик е една от най- силно ЗАВИСИМИТЕ медии в България. Създадени са, като политически проект с американски пари и през цялото си съществуване обслужва политически интереси.
Повече няма какво да се каже по темата... може да се заключва!:rolleyes:8)
 

Горе