Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

procreator

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте,
търся да купя наистина евтино страници които са преоспамени, рийча им е трагичен и общо взето не стават за нищо. Моля хора които продават страници със нормален рийч да не ми пишат.

Наистина търся "боклук" и няма да дам много пари за него.

Може и unpublished страници, тоест такива в които постовете не достигат до никой или такива със забрана за постване в тях.
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Какво им правиш на такива страници, ако не е тайна?
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Правя нова със същото име, после ги сливам. Част от неактивните фенове стават активни във вече слятата. Не всеки път става обаче и новата трябва да е с повече фенове от старата.

Тоест, ако имам 10 000 фена в неактивна, правя нова с 15-20 000 със същото име и ги обединявам. 7-8 000 от старата (неактивната) стават активни в новата.
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Предлагам такава страница ако все още си търсите?
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

И аз има ънпублишед...
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Извинявай, че пак ти пиша тук, но профилът ми е нов и не ми дава все още да пращам съобщения. Би ли ми писал на и-мейл dacheva.denica@abv. bg , за да ти изпратя линк на страничките и да прецениш дали те устройват?
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Привет ако искаш ме потърси на скайп mario_979 имам 4 точно като за теб с около 120-130 к фена общо :p:p:p:p:p:p
 
Последно редактирано:
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Аз имам над 3 000 000 фена в страници , които са Unpublished но не мога да разбера това , как ще се прехврълят на твоя профил при положение , че в такава страница нито могат да се махат нито добавят админи. И още повече , че самия профил на подобните страници му забраняват да бъде админ в , каквито и да е било страници ?
Иначе идеята е добра да купиш боклука на хората особенно на тези , които незнаят , че въпросните страници след 10 месеца до година ще бъдат отново активни.
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Офертата вече не е валидна
Ясно , благодаря за отговора !
А би ли отговорил и на въпроса как ще се прехврълят подобни страници на друг профил ? и има ли как да се слеят , ако си фен мога да ти дам някоя друга , ако помогнеш да събудя останалите ?
 
От: Купувам БГ Фейсбук страници с нищожен рийч

Имам такава страница - Ай пад, ай под, ай мак, Ай сиктир
 

Горе