Купувам НОВИ FB страници

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябват ми 20 страници с по 5к души във всяка. = 100 000 фена

Условия:

- НОВИ страници, аз ще Ви дам имената(или поне част от тях)
- LJ фенове (да не са някви ботове)

Интересува ме

ЦЕНА и СРОК

Пишете ми на ЛС с оферти..

Поздрави
 
От: Купувам НОВИ FB страници

А стари стр. купуваш ли ?
Имам една 2 за махане ...:)

Не старички не ми вършат работа :)
 
От: Купувам НОВИ FB страници

Имам оферта за вас, но все още не мога да пиша ЛС. Може ли тел. за връзка за да ви направя предложение, ако все още си търсите човек за страниците?
 
От: Купувам НОВИ FB страници

Здравейте,аз мога да поемам поръчки,но не препоръчвам Like Jaking, тъй като Facebook Вече разчистват подобните страници. Ако все още не сте чули за изпищяли то колегите,които добавят фенове по тоя начин със сигурност ще са. (Мога да добавям и по този метод,но от 3 месеца насам съм спрял поради мерки за сигурност)
Моите фенове,които предлагам се добавят напълно натурално по естествения начин на Facebook ,като предоставям техните Iframe кодове до сайтовете ми и по този начин потребителите виждат,че стават фенове на страниците ви,а Facebook по никакъв начин не може да направи проблем за това.
Цената за добавяне на нови фенове е 2.5 стотинки или 1000 фена-25 лева, 10 000 фена - 250 лева.
Към цената включвам и гаранция за качество и гаранция,че няма да сте вложили парите си на вятъра.
При проявен интерес мога да дам повече информация и срок за добавяне на лично съобщение.
П.с имам интерес,към закупуването на всякакви страници,като с предимство са чуждестранните фенове. Поздрави
 
От: Купувам НОВИ FB страници

Явно и моята оферта ще трябва да е публична, както вече споменах преди време - лични все още не мога да пиша. За 20 страници с по 5к души във всяка = 100 000 фена пакетна цена 4000 лева или по 4 ст. на фен, но това не е всичко все пак. Срок за изпълнение 4 месеца, а през това време се ангажирам да има и съдържание в страниците според съответната тематика.
 
От: Купувам НОВИ FB страници

п.с и аз вдигам цената,че гледам вече няма конкуренция,което ме радва.
100к фена = 3000 лева срок 2 месеца,като цената е валидна за 20 страници по 5к или 10 страници по 10к. 50% от сумата се плаща предварително.
 

Горе