Купувам ПР5+ домайнс

Gotovski

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ако имате моля пратете лично ЛС с цената и регистера.

Искам домайни в годади или намечеап или моникер, но ако имате др пратете ги да ги видя.

чакам офферти

Пласхтане с пайпал
 
Sorry gotovski , за несериозните неща които писах , но да искаш да купуваш домейн ПР5 или ПР6 трябва да си приготвиш добра сума освен ако пр-а не е истински тогава пък не виждам за къв .. ти е тоя домейн .
www.tdnam.com
виж тук домейни които са изтрити скоро и са с висок ПР чат пат .
П.С Първия ми отговор в тая тема го направих под влияние на 1/2 л водка и не се брои като заяждане :)
 
бе спокс аз не се иобиждам аз тоз сйет го знам от кат сам зел да се занимавам с домайни ;)

ilianskim каза:
Sorry gotovski , за несериозните неща които писах , но да искаш да купуваш домейн ПР5 или ПР6 трябва да си приготвиш добра сума освен ако пр-а не е истински тогава пък не виждам за къв .. ти е тоя домейн .
www.tdnam.com
виж тук домейни които са изтрити скоро и са с висок ПР чат пат .
П.С Първия ми отговор в тая тема го направих под влияние на 1/2 л водка и не се брои като заяждане :)
 
ilianskim каза:
Sorry gotovski , за несериозните неща които писах , но да искаш да купуваш домейн ПР5 или ПР6 трябва да си приготвиш добра сума освен ако пр-а не е истински тогава пък не виждам за къв .. ти е тоя домейн .
www.tdnam.com
виж тук домейни които са изтрити скоро и са с висок ПР чат пат .
П.С Първия ми отговор в тая тема го направих под влияние на 1/2 л водка и не се брои като заяждане :)

Глупости, както казах домейни с PR5 се продават за по 100-150$ в крайна сметка PR5 се прави доста лесно, стига да ти е цел...
 
За да не си бърбориме просто така ми кажи готов ли си за сериозна сума за супер домейн ? Дженерик, чист, с ПР3 , перфектен за таргетиране на УС и УК пазари. Пълен пакет .ком, нет., инфо

Говоря за сума над 2500 усд
 

Горе