Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

kulilomoliyo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, купувам реклама в това число линкове банери и реклама във фейсбук и всичко което може да ми донесе някъкъв полезен трафик.
Ако има заинтересовани да ми пишат ЛС.
 
От: Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

Ъп на темата и аз търся,всичко което може да ми донесе малко повече посещения.Става дума за саит на тематика Спортни Стимуланти !
 
От: Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

Колега, погледни тази тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40007

А пък сайт 2 има и голяма спортна секция, както и здравна секция.
 
От: Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

Здравейте, мога да ви предложа това, което желаете но ми е необходима малко повече информация, свържете се с мен да обсъдим нещата на ЛС
 
От: Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

Я виж темите в подписа ми. Ако нещо ти допада, драскай да измислим нещо.
 
От: Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

Предлагам реклама в голям и развиващ се информационен сайт с много и всекидневни посещения.
 
От: Купувам Реклама (линкове,банери, фейсбук и всико което може да ми е от полза)

Да използвам темата. Ако някой предлага платени публикации в активни фейсбук страници с фенове от белите страни да драсне ЛС.
 

Горе