Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Купувам ФБ страница с над 5000 български фена, няма значение тематиката, само да не е спорт, залози или нещо подобно, предложения на лични :)
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Извиняам се че ти ползвам темата, ако има предложения с спортни страници аз бих ги купил
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Не виждам как бих могла да я изтрия, ако е възможно нека модераторите да го направят, не съм видяла това правило, извинявам се
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Не виждам как бих могла да я изтрия, ако е възможно нека модераторите да го направят, не съм видяла това правило, извинявам се

То направо ще ти извади очите :)
Всъщност това е за твоя защита, за да не те прецакат с фейсбук страниците
Успех !
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

serialbg, изчисти си пощата от съобщения защото не може да ти се пише....
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Честно казано това го видях, но от заглавието не разбрах, че става въпрос за 200 поста на потребителя, за това и не съм го прочела...не ме оправдава, но.......
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Имам една с 25хиляди. Феновете са българи (активни и реални), страницата беше активна 2013-4 и беше в силата си, но от тогава нямаме време за нея. Има постове с над 3000 лайка. Пишете на лично за линк.
 
От: От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Имам една с 25хиляди. Феновете са българи (активни и реални), страницата беше активна 2013-4 и беше в силата си, но от тогава нямаме време за нея. Има постове с над 3000 лайка. Пишете на лично за линк.

Петър-Полина Диамандиеви has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Изтрий си старите съобщения защото не може да ти се изпрати лично....
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Все още ли търсиш да купуваш страници ? Имам какво да предложа пиши на лс :)
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

Какъв е бюджета за тези 5 000?
Ако желаете мога да Ви продам, или да създам нова от 0та, което е по-добрия ефект. Вижте подписа ми, и ако имате интерес пишете на ЛС или скайп webmast367 Поздрави!
 
От: Купувам ФБ страница с над 5000 български фена

https://www.facebook.com/Sorry-%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B2u%D1%85-503780566433173/

Продава се страница 18 700 харесвания. С огромен седмичен рийч. Ако имате интерес, оставете съобщение. Цената на страницата е 55 euro (Приемам само Paypal).

За контакти [email protected]
 

Горе