Купувам Фейсбук страница

colour

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся да купя Фейсбук страница /средно голяма или голяма, 50 000-100 000+ фена/.

Тематиката на страниците може да е различна. Изпращайте ми оферти на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Купувам Фейсбук страница

Може да ми пращате оферти и за по-малки страници, но с предимство са по-големите.
 
От: Купувам Фейсбук страница

Само да попитам Фейсбук разрешава ли продажбата на тези страници. Да не говорим НАП и т.н. В смисъл това е малко безотчетна дейност, а и кой дава документ, че страницата е твоя. Много е странно това.
 
От: Купувам Фейсбук страница

OFF TOPIC
Аз мисля че е малко странно да влизаш така остро в чуждите теми... или може би си от нашите "хубави държавни институции" и решихте да чакалите и в тези форуми да не би някои да укрие някоя друга стотинка...
Документи... ФБ издал ли ми е документ че страницата е моята? Ами не е... аз как да представя на някои друг такъв документ като на мен никои не ми е издал...
Ето пример: Аз имам страницата -=> искаш да я купиш -=> ти превеждаш парите -=> аз те правя администратор и собственик на страницата -=> И всичко е ОК...
 
От: Купувам Фейсбук страница

Не искам да се заяждам. Имам интерес и се интересувам от това, но като гледам, че някои искат или предлагат по 2-3 хиляди лева за нещо, което нека да бъдем честни е на фейсбук, а не частна собственост на администратора и става странно. Даже някъде четох, че ФБ не позволява търговията със страници. Как да си сигурен, че като купиш такава страница утре няма да ти я изтрият. В смисъл даваш пари колкото за кола на старо. Ако не съм прав ме оборете. Пак ви казвам, че не се заяждам. Интересувам се от темата и затова питам.
 
От: От: Купувам Фейсбук страница

Не искам да се заяждам. Имам интерес и се интересувам от това, но като гледам, че някои искат или предлагат по 2-3 хиляди лева за нещо, което нека да бъдем честни е на фейсбук, а не частна собственост на администратора и става странно. Даже някъде четох, че ФБ не позволява търговията със страници. Как да си сигурен, че като купиш такава страница утре няма да ти я изтрият. В смисъл даваш пари колкото за кола на старо. Ако не съм прав ме оборете. Пак ви казвам, че не се заяждам. Интересувам се от темата и затова питам.

В интернет нищо не е ТВОЕ !!
Домейна не твой!!!
Хоста може и да твой, но IP-то не е твое ...
В ИНТЕРНЕТ НИЩО НЕ Е ТВОЕ !!!
 
От: Купувам Фейсбук страница

За домейна все пак разполагаш с документ. Несравнимо е с фейсбук страницата. Който е работил с по-големичка страница знае колко лесно те блокира ФБ, когато реши или някой услужлив фен съобщи по незнайни причини, че пускаш спам, или пък нещо с дискриминационни елементи. Пак ви казвам, ако има някаква гаранция би било чудесно да се инвестира във Фб страници. Ако има ми ги посочете.
 
От: Купувам Фейсбук страница

За домейна все пак разполагаш с документ. Несравнимо е с фейсбук страницата. Който е работил с по-големичка страница знае колко лесно те блокира ФБ, когато реши или някой услужлив фен съобщи по незнайни причини, че пускаш спам, или пък нещо с дискриминационни елементи. Пак ви казвам, ако има някаква гаранция би било чудесно да се инвестира във Фб страници. Ако има ми ги посочете.

Човече, ти някога бизнес правил ли си, та искаш всичко да е сигурно. То ако всичко беше гарантирано и сигурно, нямаше да има фалити, нямаше да има клошари, нямаше да има криза. Фейсбук е забравнил продажбата на страници, но не е забранил смяната на администратори. В крайна сметка щом и купувача и продавача са доволни, много ясно, че няма да отидат и да кажат на Фейсбук - ето, направихме сделка, надайте ни БАН. То това е същото като да добавиш някой за админ без пари, само дето в случая има и пари и всички са доволни. А че може да те баннат, то е ясно. Но в крайна сметка от 2 години не съм чул за баннати страници или поне не е масово. Трябва много да си сгафил нещо. Та стига с тези философии :)
 

Горе