Купувам Фейсбук страница

alpakone

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Купувам Фейсбук страница каквато и да е тематика без Еротика.
Да е поне 10к фена.Не разполагам с бюджет за страници над 40к фена.

п.п Незнам как вървят цените но не разполагам с повече от 40евро
 
Последно редактирано:
От: Купувам Фейсбук страница

1 Стотинка на фен е цената. Може и малко повече, ако е много добра страница. С тези пари най-много 10к да купиш. Успех в търсенето.


П.С Нямам страница за продан.
 
От: Купувам Фейсбук страница

Може и бартер с доплащане имам профил с 5к приятели и почти 4к фолоу.
 
От: Купувам Фейсбук страница

Имам три страници, които не съм ги развивал от доста време, и по този начин са занемарени, но могат са се вдигнат. Феновете са около от 10 до 15к, ако се интересуваш, ми пиши, за да ти ги пратя.
 
От: Купувам Фейсбук страница

Колеги не искам да обиждам никой но търся страница в която хората вътре се интересуват от нея а не изкуствено изградена страница с лайкове.Ако ми трябваше такава мога да си набавя за 5 дена такива фейк лайкове
 
От: Купувам Фейсбук страница

Ре . засега оставям на пауза търсенето , в контакт съм с двама човека и искам да съм лоялен спрямо тях !
 
Последно редактирано:
От: Купувам Фейсбук страница

Up Ако някой е навит , разполагам с 2 профила женски може и бартер !
Може да ги позлвате за реклама , или лайкове на страници. Профил усигорява по 1000 на лайка на страница.
единия е с 4.4 к приятели и 2к последователи , другия е с 5к приятели и 3.5к последователи.
 
От: Купувам Фейсбук страница

Up Ако някой е навит , разполагам с 2 профила женски може и бартер !
Може да ги позлвате за реклама , или лайкове на страници. Профил усигорява по 1000 на лайка на страница.
единия е с 4.4 к приятели и 2к последователи , другия е с 5к приятели и 3.5к последователи.

Осигури ми тези лайкове и аз ще ти купя един от профилите.
Поздрави
 
От: Купувам Фейсбук страница

Аз не продавам профилите а правя бартер, да си видял някъде че ги продавам? Не си човека на когото тряба да доказвам.Аз ако бях толкова некоректен , нямаше да съм от тези които постват в черния списък на форума!
До сега не съм търгувал с никой (ако не броим това ,че вчера ме измамиха с 40 евро).Нямам опит в подобна търговия. И не ми е приятно да говориш неща за човек когото не познаваш и не си имал контакти с него.Сигурен съм ,че годините ми са Х2 на твойте ,имай респект към хората,защото да си нагъл не означава,че си велик.
 
От: Купувам Фейсбук страница

Аз не продавам профилите а правя бартер, да си видял някъде че ги продавам? Не си човека на когото тряба да доказвам.Аз ако бях толкова некоректен , нямаше да съм от тези които постват в черния списък на форума!
До сега не съм търгувал с никой (ако не броим това ,че вчера ме измамиха с 40 евро).Нямам опит в подобна търговия. И не ми е приятно да говориш неща за човек когото не познаваш и не си имал контакти с него.Сигурен съм ,че годините ми са Х2 на твойте ,имай респект към хората,защото да си нагъл не означава,че си велик.

Ако годините са ти х2 и говориш за майки и тн. браво!
Хайде успех
 
От: Купувам Фейсбук страница

UP : Единия профил изчезна , смених го за страница. Може да делнете темата
 

Горе