Купувам акаунти във форуми

GeorgiTodorov

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Здравейте,

Както си личи по заглавието, купувам акаунти във форуми :) Интерсуват ме акаунти на поне 1-2 години, които не са използвани за спам и имат прилична репутация в конкретния форум.

На лс очаквам да ми изпратите следната информация:
1. Линк към форум
2. Линк към профила на вашия акаунт
3. Цена
4. Предпочитан от вас метод за плащане
5. Продавате ли и пощата, с която е регистриран акаунта?
 
От: Купувам акаунти във форуми

Ако не ти продават и пощата има голяма вероятност след време да ти го отмъкнат, чрез забравена парола.
 
От: Купувам акаунти във форуми

@Don, иначе трябва да се занимаваме да сменяме старата поща на акаунта с нова, което не знам дали във всички форуми е възможно да се случи.
@Kamentk, само бг за момента.
 
От: Купувам акаунти във форуми

Купих два хубави акаунта от единият от 2011-та, другият от 2013-та. Готово съм да купя още, ако излезе нещо ;)
 
От: Купувам акаунти във форуми

Имам няколко стари акаунта тук-там, но не им помня паролите, нито от кой мейл съм ги правил. Кажи някаква ориентировъчна цена да знам дали си заслужава да се мъча да ги въстановявам :)
 
От: Купувам акаунти във форуми

Не ме питайте за цена повече. Или предлагайте цена или не очаквайте отговор ;)
 
От: Купувам акаунти във форуми

Въпросът е, че идея си нямам за цена. Предположих, че ти като човек, който вече е купувал акаунти ще си по-ориентиран. Аз нямам особен интерес да ти ги продавам. Така или иначе не ги ползвам, бих ти ги подарил дори, все ми е тая... Но щом казваш, ще се съобразя с желанието ти и не очаквам отговор. Успех!
 
От: Купувам акаунти във форуми

Янсон, купих два такива за общо 30 лв. Все пак, мерси за офертата.
 
От: Купувам акаунти във форуми

Продавам акаунт на 6 месеца с 40 мнения. Цена 20лв. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС
 

Горе