Купувам акаунт в адсенс

bdaa

Banned
купувам акаунт готов - да се слагат реклами, искам да няма пари вътре. давам пари по договаряне - ипей
давате ми имейла и паролата, пробвам да се логна и ако стане плащам договореното
 
От: Купувам акаунт в адсенс

еми аз гледам да мина тънко - не знам дали от адсенс няма да ме баннат за 8 акаунт

Би трябвало! Защо не правиш всичко точно и изрядно и да си работиш с истинския си акаунт? Накрая да не се окаже вярна приказката "лакомо дупе ......"
 
От: Купувам акаунт в адсенс

Аз мога да ти дам един тригодишен, обаче има 380 долара вътре. Приятелката ми си смени фамилията, забравих да променя името и не мога да взема чека. Със сигурност няма да ти го баннат, ако спазваш правилата. Цена само 250 долара, тъй като трябва да чакаш да изтече чека, някаде около 5 месеца.
 
От: Купувам акаунт в адсенс

Аз мога да ти дам един тригодишен, обаче има 380 долара вътре. Приятелката ми си смени фамилията, забравих да променя името и не мога да взема чека. Със сигурност няма да ти го баннат, ако спазваш правилата. Цена само 250 долара, тъй като трябва да чакаш да изтече чека, някаде около 5 месеца.


е какво като я е сменила аз до колкото знам то си има данните в системата че тази личност с новата фамилия е била с друг фамилия
поне при мен е така
на мойта жена са всички кредити и лизинги който имам и картите за телефона и интернета от глобол :)
абе на далавера съм :) хаха
но както и да е ся се оженихме нали там няма как случва се и в най-добрите връзки .......
та всички тези работи са и със старата фамилия при смяната на старата фамилия с нова всичко това пак си се води нейно и пак си се плаща и на формулярите излиза старта и фамилия
от банките казват че трябва да подаде някъв формуляр за смяна на инфото в системата, но нямало срок така че още не сме го направили

предполагам че и при адсенс е същото или отиди до банката в която има сметка и ги питай дали ще осребрят чек издаден на старта и фамилия
и ако кажат да :) тегли
 

Горе