Купувам ваучери за гугъл adwords

От: Купувам ваучери за гугъл adwords

Май бизнеса с ваучерите доста замря какво гогъл си смениха правилата за тях
Добре май беше преди почти безплатната реклама
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

който има и не ползва обикновенно ги търгува по 8-10 долара парчето, тези от 120 лева
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

Аз имам два ваучера от тези, които зареждаш 30 и получаваш 120 лева. Ако някой ги иска да се свърже с мен. Давам ги за 16 долара общо двата.
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

Да не спамя в темата, но искам да питам - при използването на ваучери и въобще на адуърдс, трябва ли да се декларира нещо? Искам като физическо лице да се възползвам от адуърдс, да си платя с кредитна карта и толкова.

Някой компетентен може и на лично да отговори - съжалявам за офф топика.
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

ти не правиш приходи че да декларираш а даваш пари за реклама, ако отидеш и си пуснеш обява във вестника да не би да декларираш нещо - това е пример,

оказа се че и аз имам един код
 
Последно редактирано:
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

И аз имам 2 ваучера зареждаш 30 и получаваш 120 лева,които се оказа,че така и няма да използвам,така,че,ако някой има интерес да пише
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

Здравейте, ще ползвам темата да питам.

Имам няколко ваучера, които са дадени на някаква фирми. Май всичките са такива.

Мога ли да ги ползвам да рекламирам сайт, който си има вече дългогодишна кампания в адуърдс? Ще засекат ли, че този ваучер е на друга фирма и да кажат не може да се ползват за този сайт? Или смело да си правя нов профил и да слагам кода там?

Благодаря предварително.
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

Ваучерите не се издават поименно, така че няма как да се разбере на коя фирма или лице е даден. Има вече само ограничения по държави, но не всички ваучери.
Ваучерите който Гугъл предлага са само за новорегистрирани акаунти не по стари от 14 дена от датата на регистрация на акаунта. Правиш си нов акаунт и там зареждаш ваучера, но е малко ризсковано ако преди това си рекламирал този сайт с пари и изведнъж рекламираш същият сайт с ваучер от друг акаунт.
 
От: От: Купувам ваучери за гугъл adwords

Ваучерите не се издават поименно, така че няма как да се разбере на коя фирма или лице е даден. Има вече само ограничения по държави, но не всички ваучери.
Ваучерите който Гугъл предлага са само за новорегистрирани акаунти не по стари от 14 дена от датата на регистрация на акаунта. Правиш си нов акаунт и там зареждаш ваучера, но е малко ризсковано ако преди това си рекламирал този сайт с пари и изведнъж рекламираш същият сайт с ваучер от друг акаунт.

За този риск питам и аз. Още повече, че аз ще продължа да рекламирам сайта от този акуант, но ще дам пауза на някои кампании. На акунтите с ваучерите ще разпределя няколко кампании, които ще спра временно от моя акаунт. Но колко е рисковано, какво могат да направят и ще има ли санкции?!?!
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

На някой случайно да има такъв ваучер, че доста време мина. :)
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

На който му трябват ваучери да пише. Имам няколко за продаване. Бачкат в бг зоната - зареждаш 30 и получаваш 120 бонус такива имам и продавам
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

и аз имам един такъв...който иска да пише.

На който му трябват ваучери да пише. Имам няколко за продаване. Бачкат в бг зоната - зареждаш 30 и получаваш 120 бонус такива имам и продавам
 
От: Купувам ваучери за гугъл adwords

И аз имам от 90 Бонус при Разреждане на нов акаунт от 30 лева.Ако някой иска да се свърже на лично.
 

Горе