Купувам видео

gartar

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте

Искам да питам има ли някой тук от когото мога да купя видео клипове. Попринцип ме интересуват много различни идеи, така че ако има някой който може да прави нещо моля да пише или да покаже горе долу какво е правил да се ориентирам горе-долу.И горе долу да каже за какви пари става въпрос.

Като цяло ме интересуват всякакви видове видео клипове.

Видеотата ми трябват в avi фирмат, доколкото това има значение.
 
gartar каза:
Здравейте

Искам да питам има ли някой тук от когото мога да купя видео клипове. Попринцип ме интересуват много различни идеи, така че ако има някой който може да прави нещо моля да пише или да покаже горе долу какво е правил да се ориентирам горе-долу.И горе долу да каже за какви пари става въпрос.

Като цяло ме интересуват всякакви видове видео клипове.

Видеотата ми трябват в avi фирмат, доколкото това има значение.
Аз точно не можах да разбера какво искаш, искаш някой да ти направи примерно рекламен клип ли какво! Или да прави клипове за какво!
 
Мога ли примерно да смъкна от някой сайт музикални видео клипове и да ти ги продам 8) :lol:
 
Абе просто ако някой може да прави видео клипове да се обади.

По ясно от това не мога да го обясня.

Естествено че ми трябват да ги качвам.
 
gartar каза:
Абе просто ако някой може да прави видео клипове да се обади.

По ясно от това не мога да го обясня.

Естествено че ми трябват да ги качвам.

Аз мога да правя клипчета с GSM-а си, това върши ли ти работа? Човече има десетки начини да правиш видео клипове, конкретизирай се малко? Тематика на клиповете? Цена клип? Големина на клиповете и т.н.т...
 
Може да пробваш със някой freelancer.Доста професионалисти има които знаят какво правят.Ще имаш клипове на каквато тематика искаш,качествени и т.н..обаче трябва да очакваш да се разделиш с повече от 10-15 лева.
 

Горе