Купувам временно място за адсенс реклама

mantodeus

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Ситуацията е че от години профила ми в адсенс седи на 66.24 евра и вместо да ги подарявам измислих следното.
Ако някой е съгласен да ми сложи рекламните линкове до достигане на прага от 70 евра, директно му пращам 10. Просто в момента, а и последните 2-3 години не съм развивал никакви сайтове ориентирани към тази ниша и за 4 евро не си струва труда дори да мисля да купувам домейн.Единственото условие е без фалшиво генерирани кликове и съмнителни сайтове неотговарящи на условията им за да не стане някой проблем и да изгорим.
 
Последно редактирано:
От: Купувам временно място за адсенс реклама

Няма дй мжнетизирам с тях, така че дори покрейтеб за изгори и домейна съм навит. Пиши ЛС, дда се разберем.
 
От: Купувам временно място за адсенс реклама

не е ли по добре да ти даде срещу тези пари някой готов блог и ти да си го рекламираш където пожелаеш и да си сигурен че няма да има злоупотреби
 
От: Купувам временно място за адсенс реклама

Здравейте колеги,

Ситуацията е че от години профила ми в адсенс седи на 66.24 евра и вместо да ги подарявам измислих следната глупост.
Ако някой е съгласен да ми сложи рекламните линкове до достигане на прага от 70 евра, директно му пращам 10. Просто в момента, а и последните 2-3 години не съм развивал никакви сайтове ориентирани към тази ниша и за 4 евро не си струва труда дори да мисля да купувам домейн.Единственото условие е без фалшиво генерирани кликове и съмнителни сайтове неотговарящи на условията им за да не стане някой проблем и да изгорим.

Аз Ви предлагам друга глупост... :D
Аз да ви платя сумата в акаунта, а Вие да ми прехвърлите акаунта?
Само да попитам от колко години Ви е акаунта?
 
От: Купувам временно място за адсенс реклама

Няма дй мжнетизирам с тях, така че дори покрейтеб за изгори и домейна съм навит. Пиши ЛС, дда се разберем.

Приятелски съвет - инсталирай български речник като добавка на браузъра. Не претендирам да съм от най-грамотните, но гледам да пиша разбираемо. С тези грешки даже смислен пост изглежда несериозно...


не е ли по добре да ти даде срещу тези пари някой готов блог и ти да си го рекламираш където пожелаеш и да си сигурен че няма да има злоупотреби

Едва ли някой с добра монетизация на блога би го продал за 20 лв. , освен ако не прави по 1 лев на месец :)

Аз Ви предлагам друга глупост... :D
Аз да ви платя сумата в акаунта, а Вие да ми прехвърлите акаунта?
Само да попитам от колко години Ви е акаунта?

Писал съм ти на ЛС, както казах обмислял съм варианта, но няма как да стане това нещо.
 
От: Купувам временно място за адсенс реклама

Писах ти от телефона, а там закачам много буквите. Ако имаш интерес пиши. Хората от форума могат да ти потвърдят, че съм сериозен.
 
От: Купувам временно място за адсенс реклама

идеята ми за блог е даго линкнеш после във някоя голяма фейсбук страница и за 1-5 дена си готов с парите
 

Горе