Търся: Купувам големи Facebook страници над 100к

SparX

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам големи Facebook страници над 100к фенове.
Условието е феновете от USA/UK да са над 50% от общият брой фенове на страницата.
Относно активността колкото по активни са страниците толквоа по-добре.
 
Колко пари предлагаш за 100к фена?
 
Колко пари предлагаш за 100к фена?

Трябва да видя Insights на страницата във Facebook какъв % от хората от кои държави са и колко е активна страницата и тогава мога да ви дам конкретна сума.
Пратете ми на лично screenshot от статистиката на страницата. Трябва да изглежда нещо като тази картинка -
Пратете ми screenshot и на "Overview" графата.
jkgaWGl.png
 
За тази страница, която си пуснал, колко даваш за 100к.
 
За тази страница, която си пуснал, колко даваш за 100к.
Твоята страница такава ли е? Прати ми screenshot-ите за да видя за каква страница става въпрос и ще мога да ти дам цена.
 
Каквато искаш, такава мога да ти продам. Само ми кажи колко си склонен да дадеш. Не виждам какво толкова те питам.
 
Каквато искаш, такава мога да ти продам. Само ми кажи колко си склонен да дадеш. Не виждам какво толкова те питам.
Точно това се опитвам да ти кажа, че докато нямам цялостна идея за това каква е страницата, колко фена от какви държави са, колко е активна страницата и на каква тематика, какво е било пускано до сега на страницата и т.н. , без тази ОСНОВНА за мен информация цена не мога да ти дам.
Все едно да ме питаш колко пари давам за кола само ако я видя на картинка... С какъв двигател е, колко е била карана, как е била карана, колко е запазена отвътре и т.н. тогава мога да кажа цена.
Това което искаш от мен е без да знам нищо за страницата да ти дам една цена и после като разбера всички параметри ако нещата са различни няма как да ти предложа първоначалната цена и така става неприятен сценарий и за теб и за мен.

Не отнема толкова време да ми пратиш screenshot-и на една произволна от многото които имаш страници и по информацията от нея да ти дам по конкретна цена нали?
 
Имам страница с над 1 милион фена. Не е пускано в нея скоро, но мога да я събудя. Феновете са:

Топ 3:

Съединени американски щати
773 864
Обединено кралство
114 084
Канада
75 371


Жени

73%
Your Fans
Мъже
27%
Your Fans

Максимален рийч на последните посовете - 100 000 души.

Тематика - забавна страница.

Каква цена предлагаш?
 
Цената ми за неактивна страница е различна от тази за активна страница. Да речем че страницата не е напълно умряла мога да ти дам 500-1000лв за нея, ако страницата е сравнително активна цената ми ще варира от 1500-3000лв ако е супер активна 5000+ лв.
За да кажа по точно трябва да ми пратиш линк към страницата на лични за да я разгледам по детайлно както и да направя тестов пост на нея за да видя настоящата активност.
 
Имам страница с над 1 милион фена. Не е пускано в нея скоро, но мога да я събудя. Феновете са:

Топ 3:

Съединени американски щати
773 864
Обединено кралство
114 084
Канада
75 371


Жени

73%
Your Fans
Мъже
27%
Your Fans

Максимален рийч на последните посовете - 100 000 души.

Тематика - забавна страница.

Каква цена предлагаш?
Ако цените не ти харесват предложи ми твоя цена и като видя страницата може и да се договорим.
 
Има ли сериозни продавачи на страници? Ако някой иска да си продаде страницата да ми пише на лични screenshot на People Insights и линк към страницата и ще му пратя ориентировъчна цена на базата на която да се договорим.
 
Имам страница с над 1 милион фена. Не е пускано в нея скоро, но мога да я събудя. Феновете са:

Топ 3:

Съединени американски щати
773 864
Обединено кралство
114 084
Канада
75 371


Жени

73%
Your Fans
Мъже
27%
Your Fans

Максимален рийч на последните посовете - 100 000 души.

Тематика - забавна страница.

Каква цена предлагаш?

Хайде хора никой ли няма страници за продан с читав чуждестранен трафик, а не български?
Redrum какво стана продаваш ли страници или само опипваш за цени?
 

Горе