Купувам домейни с история

Vik0

Member
Здравейте, колеги!

Търся да закупя 1 домейн с история в България в областта на интернет търговията, целта е да го ползвам за онлайн магазин насочен за български потребители.

Търся да закупя 1 домейн с история в България в областта на строителството и ремонтите, целта е да го ползвам за сайт за строителни услуги.

Очаквам вашите предложения и оферти.

Благодаря,
Поздрави!
 
Здравейте,

не съм го мислил честно казано, но да кажем от 0 до 1000лв. Въпроса е да си заслужава наистина, защото реално за 1000лв инвестиция в реклами и други техники за развитие, човек може за 3месеца да докара добри резултати.

Поздрави!
 
Предпочитаният домейн да бъде в областите .BG, .EU, .COM ?
 
Е тоя го бех правил за един френд - майстор, който в последствие се оказа по-голем пияндурник и от мен ахаха и мега несериозен - m a/i/s(to)r /or.g Гледам, че вече е фрии за рег, а дали е имало история нз, щото не просъществува дълго, но определено за твоята цел (услуги, ремонти) е перфе и направо без пари ;)
 
Здравей, дай да видим какво предлагаш.
Благодаря за отговора!

Предлагам следните домейни, подходящи за онлайн магазини:

airshop.bg - с история на магазин за климатична техника от 2012 година. Цена: 500 лева
bioproducts.bg - без история подходящ за онлайн магазин за био продукти. Цена: 350 лева
biozdrave.bg - с история от 2013 година подходящ за онлайн магазин за някакви органични лекартства или нещо подобно. Цена: 350 лева
lekove.bg - с история от 2008 година, нещо като здравна медия е било. Цена: 500 лева
alphafood.bg - с история от 2018 година. Цена: 450 лева
velomobile.bg - с история от 2013 година на онлайн магазин за велосипеди. Цена: 350 лева
luxparfum.bg - с история на онлайн магазин за парфюми от 2016 година. Цена 350 лева


Мисля, че стигат за сега. Насреща съм, ако имаш въпроси.

Забравих и за ремонтите.

remontexpert.bg - с история от 2016 година и няколко хубави линка. Цена: 450 лева
 
Последно редактирано:

Горе