Купувам: Купувам дървени пелети клас А1 за отопление на едро

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
Купувам пелети клас А1 от производители, средно 50-80 тона месечно, ако имате познати в сферата пишете с оферти, цени около 300 лева за тон, пазарни цени от над 400 лева на дребно не приемам
 
Здравей!
Изпрати ми тел. на лично да се чуем. Мисля, че можем да обсъдим някакво партньорство.
 
все още търся
 
Дървени пелети като пръчици ли имаш в предвид...........
 
Да пелети за отопление
 
088 8714476 - Алусил е фирмата. Производители са. Кг за 4 лв го,продавам на дребно. Значи ще останеш доволен.

За мен Син Джони - ако си наистина доволен...
 
088 8714476 - Алусил е фирмата. Производители са. Кг за 4 лв го,продавам на дребно. Значи ще останеш доволен.

За мен Син Джони - ако си наистина доволен...



300 лева за тон, 15 кг чувал към 5 лева
vij.php

images.php
 
Последно редактирано:
 
не съм звънял, при цена от 4 лв килото или ти ги бъркаш цените или идват златни
 
за 4 лв го,продавам на дребно

Това е цена на дребно - към краен клиент - не е едровата им цена .... :) но не се продават за отопление - за други цели, които държат тая цена :)
 
Транспорта за чия сметка ще е, също ме интересува до къде ще се транспортират и в какви разфасовки трябва да бъдат.
 
транспорта си е за моя сметка, мене ме интересува цена за тон без ддс, състав и къде се намират, може на лс
 
зависи от цената
 
Здравейте. Предлагам ви висококачествени пелети клас А1. Аз съм производител от град Ракитово. Ако имате интерес обадете се на тел: 0890257777 Радостин!
 

Горе