Купувам интересни домейни под 100 лева.

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Купувам домейни на цена под 100 лева. Като интересни тематики за мене са: новини, обяви, формула1, спорт, рецепти и готвене, животни, електроника, софтуеър, хардуеър, работа, музика, филми, пари, футбол, запознанства, социални мрежи, имоти, и много други стига да ми се сторят интересни. Лек ден на всички.
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

малкиобяви.com - 100 лева
obiavi.us - 50 лева
imoti.me - 100 лева
готварскирецепти.com - 100 лева
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

byrzo.com - 50лв
bgmaps.co - 50лв
razdumka.com - 50лв
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

пратих ти моето домейн портфолио.
 
Последно редактирано:
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Имаме на разположение много качествени домейни, които са над 100 лв, ако се интересуваш, пиши на лично :)
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Имаме на разположение много качествени домейни, които са над 100 лв, ако се интересуваш, пиши на лично :)

Не колега мисля че ясно съм се изразил ПОД СТО ЛЕВА, мноого се надявам сега да съм малко по ясен. И мноого се надявам да бъда разбран. Моля хората който имат такива '' много качествени домейни'' да не пишат в тази тема. Благодаря им предварително.
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

рецепти.net
запознанства.net
монитори.com
прогнози.com
залози.net

тв.eu

95 лева е всеки

Имам още към 300 домейна на кирилица, ако някой се интересува от нещо специфично, да пише на мейл [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Сигурен съм че има още оферти. Така че ако някой продава хайде се га е момента.
 
stara-zagora.biz - подходящ за бизнес каталог
раждане.com
Цени - по ваше предложение.
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Грешка.
Нека съобщението ми бъде изтрито.
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Тъй като не мога да пусна тема , защото нямам 10 мнения поствам домейни за продан тук. Дано интерсуват и автора на темата.

thewinningbet.com
2good2miss.it
2good2miss.me
2good2miss.net
2good2miss.us
2good2miss.de
2good2miss.eu

Домейните не са използвани така че нямат ранг. Ако някой се интерсува - на лични или тук в темата. Щото гледам, че и имейл адреса не мога да си сложа... кому е нужно това -- не знам. Както и да е.

Благодаря.

п.п.

Паркирани са при sedo, но не взимайте предвид цените посочени там.
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Искам да продам shofior.info 1ва стр. на гоогле с "шофьорски курсове","шофьорски курсове варна"..... 300+ лева
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Здравей radorh! Имам предложение за теб след ZoOmBG. Мога да ти предложа домейна muzi4ka-bg.eu на стойност - 40 лева :)
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Само едно ще кажа не се занимавайте с този човек
Каза ми че на 24-ти ще получа парите по мъниграм... е нищо не получих освен 2 оправдания как офиса им бил затворен по идиотско нещо едва ли може да се измисли ако това се смята за сериозна компания или там каквото е

Не си губете времето човека няма пари само си мисли, че има и сигурно се надява някой пръв да му даде това което трябва да купи ... и се сещате после no money
 
От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Нищо подобно... Той купи от нас веригата на ZoOmBG. Човека е много точен!
 
От: От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Абсолютно НЕ вярно, по посочените ти изрази те няма в първите 100 резултата, повече не ми се търсеше...
Не "заблуждавай" хората, ако обичаш.

Искам да продам shofior.info 1ва стр. на гоогле с "шофьорски курсове","шофьорски курсове варна"..... 300+ лева
 
От: От: Купувам интересни домейни под 100 лева.

Да, това и аз го забелязах ...

Абсолютно НЕ вярно, по посочените ти изрази те няма в първите 100 резултата, повече не ми се търсеше...
Не "заблуждавай" хората, ако обичаш.
 

Горе