Купувам лаптоп

MsGeR

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам лаптоп. Интересува ме единствено да е с 11 или 13 инча батерията му да издържа минимум 4 часа, да има поне 20 GB Hard диск :). Цената да е под 1000 лева. Офертите ги пращайте на ЛС или пък емайл msger.eg(AT)gmail(dot)com
 
От: Купувам лаптоп

Абе малко трудно макар, че на 1 приятел му държи 5 часа някъде.Много зависи какво ще правиш на него.На моя лаптоп примерно като е с Виста леко абсурд да издържи 4 часа, защото Вистата хаби повече ресурси. :) Успех. :) MSI Wind>..мисля, че е за тебе тъкмо. :)
 
От: Купувам лаптоп

Моя е Benq Joybook R56 15.4`
Мисълта ми е, че като марка съм много доволен.Веднъж само неможах да го включа, но това беше, защото не беше цъкнат към тока, а батерията паднала до -0%.Хахах.Успех с новата машина.Ако толкова не бързаш обаче изчакай малко.За тия малките екрани специално по 11 инча дето са с процесори Атом на 1.6Гхз ли колко бяха наскоро четох, че щели да ги пускат и в двуядрени варианти. :)
 
От: Купувам лаптоп

Купувам лаптоп. Интересува ме единствено да е с 11 или 13 инча батерията му да издържа минимум 4 часа, да има поне 20 GB Hard диск :). Цената да е под 1000 лева. Офертите ги пращайте на ЛС или пък емайл msger.eg(AT)gmail(dot)com

Ако ти трябва малък и лек лаптоп, която батерия да издържа си вземи ASUS EEE 1000H. Единият ми лаптоп е такъв и съм сравнително доволен. 10" с wi-fi n, батерията на включен wireless ми кара 5 часа. За парите си е чудесен.
 
Последно редактирано:
От: Купувам лаптоп

Защо бе хора напълно реално му е търсенето лаптопите които карат 4часа са IBM а като се каже IBM за лаптоп мисля ,че няма по-големи от тях. А сега въпроса е ,че за тия пари неможе да си вземе толкова инчове :) Саселянино трябва да се насочиш към 15, 17 inch IBM-че
 

Горе