Купувам линкове и статии

BornToDrink

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

Търся да закупя няколко линка и блог постове с външен линк.
Моля предлагайте само сайтове с трафик и с редовно обновявано съдържание.

Skype: simicha или PM

Поздрави.
 
От: Купувам линкове и статии

тема на сайтовете, блоговете
 
От: Купувам линкове и статии

Предлагат се професионално изготвени, оптимизирани статии /около 500 думи/, тема по избор на клиента, с три външни линка /годишни/, публикувани в лайфстайл сайт с около 500 уникални посещения на ден.

Подходящи теми - мода, красота, облекло, обувки, аксесоари, грим, здраве, мебели, обзавеждане, декорация, подови настилки, интериорен дизайн, архитектура, строителни материали, градина и други.

Цена на една публикувана статия с три външни линка - 100 лв.

Skype: berry050505
 
От: Купувам линкове и статии

Пхуаьхухьаухьуахьаухау 100 лева, за 100 лева трябва да се омъжиш за мен, Силве. :D
 
От: Купувам линкове и статии

Аз пак мога да се омъжа за теб, Дани, ако си готин :)

Говорим за професионално написана, оптимизирана статия, която да се появява по съответните ключови думи, които клиентът желае, на първа страница на Гугъл. Много често като първия резултат.

Да имаш три линка в такава публикация за цяла година не мисля, че е повод за ирония.

Благодаря ти все пак за отзива! Успех!
 
От: Купувам линкове и статии

Предлагат се професионално изготвени, оптимизирани статии /около 500 думи/, тема по избор на клиента, с три външни линка /годишни/, публикувани в лайфстайл сайт с около 500 уникални посещения на ден.

Подходящи теми - мода, красота, облекло, обувки, аксесоари, грим, здраве, мебели, обзавеждане, декорация, подови настилки, интериорен дизайн, архитектура, строителни материали, градина и други.

Цена на една публикувана статия с три външни линка - 100 лв.

Може ли да погледна примерна, по скоро публикувана вече такава статия.
 
От: Купувам линкове и статии

Пошегувах се само, иначе съм доста готин, даже 100 лева са малко за мен :p
 

Горе