Купувам линкове PR3,PR4,PR5+

От: Купувам линкове PR3,PR4,PR5+

Хм
вчера продаваше, днес купуваш, а онзи ден просеше линкове ?!?
 
От: Купувам линкове PR3,PR4,PR5+

Мда, значи оня ден нямаше пари да купиш линк и молеше да се сложи безплатно, а сега имаш. Така, че ще ти махна линка при мен, пък ако решиш да платиш знаеш къде да ме намериш. :)
 
От: Купувам линкове PR3,PR4,PR5+

Този е лъжец .. Бяхме се оговорили да качва песни в сайта 2 дни му седеше рекламата и той не качи нито 1 песен при което ми пише днес:
[15:20:41] Esport-Bg:ne sum ka4val pesni zashtoto vidqh che nqma smisal, klikovete sa tvurde malko za tolkova rabota
[15:20:41] Esport-Bg: predalgam ti slednoto: 10 pesni VSEKI DEN sreshtu link v saita ti
[15:20:55] Esport-Bg: wseki si ceni w remeto wse pak
... Аман от лъжци! ... Договаряме се 1 нещо а прави съвсем друго!
 
От: Купувам линкове PR3,PR4,PR5+

Този е лъжец .. Бяхме се оговорили да качва песни в сайта 2 дни му седеше рекламата и той не качи нито 1 песен при което ми пише днес:

... Аман от лъжци! ... Договаряме се 1 нещо а прави съвсем друго!
Лайното си е лайно, то се видя! Теодоре, ти 5 лева у джоба нямаш, тръгнал си да правиш бизнес. Скоро и сайта ти няма да има трафик, така че стягай се.
 
От: Купувам линкове PR3,PR4,PR5+

Разговор от 13 ноември (явно от тогава досега е събрал супер много пари!

[2:56:11 PM] Esport-Bg: ... da ti kaja chesno me e nategnala krizata mnogo
[2:56:16 PM] Esport-Bg: ne moje li da ti pomogna s neshto dr
[2:56:19 PM] Esport-Bg: zamqna da slojish link
[2:56:25 PM] Esport-Bg: 4e mnogo mi trqbvat malko pozicii v google

Отделно: включва ми се с друг никнейм и проси за линкове (не мога да намеря как му е другия потребител за да покажа логове) но казва, че оракула е негов и ако може да му сложа безплатно линкче. Помолих за линк обратно, каза че в оракула няма да слага линкове (с което си противоречи като гледам долната тема "продавам линкове"). Както и да е, сложих му линк ама след селската история... НЕ МЕРСИ!

Разговора по-горе е по случай друга оферта "купувам линкове". Момчето е такъв измамник, че ме хвана яд на мен че му се вързах на простотиите! За пръв път откакто съм в предприемач ще дам лоша репутация ама БОКЛУЦИ ТУК НЕ ИСКАМ!
 

Горе