Купувам линкове

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте отново :)

Днес (а и не само днес) съм се заел с нелеката задача да си купя малко линкове (с надеждата да са нискобюджетни :) )

Ето какво ми трябва:

- Линкове в строителни сайтове/блогове. Желателно е да са с поне 100 индексирани страници.
- Линкове във всякакви сайтове с над 1000 индексирани страници (по-възможност евтини :) )
- Публикуване на статии с 2-3 линка в тях. Ако можете да ми кажете цена за "рекламна статия" и дали сте съгласни на статия тип "интересно съдържание, без реклама на бранд"* срещу безплатен линк в нея. (Желателно е в строителни сайтове/блогове, но приемам и оферти и за други сайтове)
- Линкове в подписи на форуми (Желателно е да са в строителни форуми и потребителят да има поне 100 мнения 5 от които да са през последните 2 седмици)

Моля също така ако някой отговаря на следните изисквания да се свърже с мен за по-специални запитвания от моя страна:

- Собственици на блогове в blog.bg.
- Собственици на строителни форуми.

*Понеже не знам дали се изразявам правилно ето какви са разликите които имам предвид под рекламна статия и статия с интересно съсдържание:
рекламна статия: Нов форум се справя с насилието по улиците...
статия с интересно съдържание: Насилието по улиците - проблем на модерния град

Оферти приемам на ЛС (лично съобщение, PM :) ), или в темата (но предполагам няма да искате да си споделите линковете тук :) ).

Благодаря на тези, които се интересуват от темата. но не могат да предложат нещо конкретно, на тези, които не се интересуват от темата, но искат да споделят нещо, на тези, които имат оферти и най-вече на тези които имат уникално добри оферти :)
Лек ден засега!
 

Горе