Купувам: Купувам малки Фейсбук Групи!

BiznesBG

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте търся да купя няколко малки фейсбук групи между 5 000 и 15 000 човека българска аудитория!
Пишете ми на лично съобщение с вашите оферти с цени и линкове към групите.Багодатя.
 
Ти продаваш много скъпо а аз търся нещо на разумни цени
Е ти ако търсиш активна група от 6-7к за 30-40лв ще има мноогоооо време да си търсиш. Всеки иска нещо без пари да вземе. Хората са развивали с месеци страници и групи и някой като теб искат да ги вземат за 20-30лв. Айде стига вече..
 
Е ти ако търсиш активна група от 6-7к за 30-40лв ще има мноогоооо време да си търсиш. Всеки иска нещо без пари да вземе. Хората са развивали с месеци страници и групи и някой като теб искат да ги вземат за 20-30лв. Айде стига вече..
Не съм казал че ги търся за 30-40лв а че ти активно ги препродававаш в този сайт и няма смисъл да купувам групи от препродавач какъвто се явяваш ти!
 
Чакай сега малко кажи ми от кой съм купил аз тази група където продавам? Или някой от тук да каже тази група беше моя и веднага ще ти я подаря. Тази група съм я развил от 0-лата лично аз! Ама явно ме бъркаш с някой друг от тук! Хайде де кажи ми от кой съм купил групата или някой да каже тази група беше моя.. До сега с такова нещо не съм се занимавал да купувам и препродавам страници или групии. Всяка една страница или група която съм продал съм я развил лично.. Просто не мога да разбера от къде го измисли това нещо или нямаше какво друго да кажеш за да се защитиш.
 

Горе