Купувам нокии 1100

От: Купувам нокии 1100

18 съм сложил нарочно, да видим колко нагли хора има, които не разбират, а искат суми. 18 е най-разпространено, за това го сложих.
 
От: Купувам нокии 1100

rh 15 германия

колко даваш ?

работи само че батерията държи малко ....
 
От: Купувам нокии 1100

AMigo чул недочул и иска 500 лева фактически за телефон, който няма да свърши никаква работа, за това което се търсят 1100.

Риби бол, така че не си мисли че съм недочул :wink:
 
От: Купувам нокии 1100

аз си мисля че човек за да вземе пари от банкова сметка с телефон ще е малко по-умен от нас и ще си вземе такъв телефон за 20лв
Така че аз давам 20лв за такъв телефон
 
От: Купувам нокии 1100

Понеже това ми е хобито - мобилните телефони. Ще Ви кажа само че няма модели RH-14, RH-15, RH-16, RH-17. Всички са RH-18. Бас ловя че тук се броят на пръсти хората, които знаят както точно да гледат като купуват.

Важно е единствено да е произведен в германсия завод и версията на софтуера е по-специфична от другите.

Поздрави.

PS: След като видите пред Вас че RH-18 не работи, тогава говорете, защото не е така!
 
От: Купувам нокии 1100

Понеже това ми е хобито - мобилните телефони. Ще Ви кажа само че няма модели RH-14, RH-15, RH-16, RH-17. Всички са RH-18. Бас ловя че тук се броят на пръсти хората, които знаят както точно да гледат като купуват.

Важно е единствено да е произведен в германсия завод и версията на софтуера е по-специфична от другите.

Поздрави.

PS: След като видите пред Вас че RH-18 не работи, тогава говорете, защото не е така!
Aз съм виждал RH 15 :(
 
От: Купувам нокии 1100

Имам RH 16 и то няколко който иска скайп saso_104, но под 1 000 лв. за бройка, не!
 
От: Купувам нокии 1100

@cecipenev големият предприемач стана, но 7лв не може да върне rofl...
Че кой ти е казал въобще , че има намерение да ги плаща ????
П.С - Още ли не ти е върнал 7-те лева ?
 
От: Купувам нокии 1100

Понеже това ми е хобито - мобилните телефони. Ще Ви кажа само че няма модели RH-14, RH-15, RH-16, RH-17. Всички са RH-18. Бас ловя че тук се броят на пръсти хората, които знаят както точно да гледат като купуват.

Важно е единствено да е произведен в германсия завод и версията на софтуера е по-специфична от другите.

Поздрави.

PS: След като видите пред Вас че RH-18 не работи, тогава говорете, защото не е така!

Това, че ти не си виждал не значи че няма. RH-18 просто са най-разпространените. "полезните" телефони са производство 2003г. в гр. Бохум - Германия носещи код RH 15, RH 16, RH 17. За всички други серий трудно ще се намери някои, които да даде повече от 20-30 лв.
 
От: Купувам нокии 1100

имам 4 германски и няколко други .Ако имаш интерес пиши цените ще са многооооо ниски
 

Горе