Купувам онлайн игра

similaR

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам онлайн игра нещо подобно на bgmafia.com
Чакам предложения на ЛС!
 
От: Купувам онлайн игра

Бг мафия генерира около 500 лв дневно. Нали не очакваш подобна "машина" да се продава за 50-60?
(Съжалявам за офтопика, но темата ме интересува доста и ако нямаш против - можем да я дискутираме тук)
 
От: Купувам онлайн игра

Струва ми се, че човека купува игра подобна на Еди Какво си
Не е казано, купувам игра, подобна на Еди Какво си и да носи едиколкосипаридневно
(и аз съжалявам за офтопика)

_________________________
Без жаргон не сме актуални
 
От: Купувам онлайн игра

Написал съм "ПОДОБНА" несъм казал че искам същата!
Може да е с по-малко "екстри" важното е да има стимул на хората да я играят.
 
От: Купувам онлайн игра

да значи правилно се подразбира, че не става въпрос за това колко пари трябва да носи играта на ден
 
От: Купувам онлайн игра

takamato ти счетоводител ли си им? Така по твойте кръчмарски сметки може и по 50 000 на ден да вади.
 
От: Купувам онлайн игра

Струва ми се, че човека купува игра подобна на Еди Какво си
Не е казано, купувам игра, подобна на Еди Какво си и да носи едиколкосипаридневно
(и аз съжалявам за офтопика)

Радев, не съм доволен от бавните темпове на развитие на нет бизнеса у нас, което главно е предизвикано от продажба и препродажба на "слама за трици" (не може да не си го отбелязал), а това е нещо от което ме тревожи.
 
От: Купувам онлайн игра

takamato ти счетоводител ли си им? Така по твойте кръчмарски сметки може и по 50 000 на ден да вади.
Наблюдавам развитието на проекта бг мафия от 2005 година.
Интересувам се от бизнес модели от 11 годишен....
Хайде да си пиеш ракията другаде, а?
 
От: Купувам онлайн игра

Изобщо неме интересуват проблемите Ви! Стига сте писали в темата ми безполезни неща. Направете си тема и пишете каквото си искате в нея.
 
От: Купувам онлайн игра

еми да ти кажа разбирам те за какво говориш ама не разбирам май баш случая
човека иска да купи уеб игра.
кво толкоз?
който има ще му продаде, вече има оферта една май

"нет бизнеса у нас" казано ей така е сериозно и малко по-голямо нещо.
 
От: Купувам онлайн игра

similaR, стига се кара де, какво сме ти виновни заради .. не знам, нервното ти настроение?

Изобщо неме интересуват проблемите Ви!

можем да кажем че и ти не ни интересуваш избщо, ама си правим труда поне да коментираме чат пат някакви работи
 
От: Купувам онлайн игра

similaR, стига се кара де, какво сме ти виновни заради .. не знам, нервното ти настроение?



можем да кажем че и ти не ни интересуваш избщо, ама си правим труда поне да коментираме чат пат някакви работи

:D не мога... :lol:
 
От: Купувам онлайн игра

similaR, стига се кара де, какво сме ти виновни заради .. не знам, нервното ти настроение?



можем да кажем че и ти не ни интересуваш избщо, ама си правим труда поне да коментираме чат пат някакви работи
Добре. Защо трябва да пишете точно в тази тема напълно безмислени неща относно темата?
 
От: От: Купувам онлайн игра

Добре. Защо трябва да пишете точно в тази тема напълно безмислени неща относно темата?

Правим ти новобранско посрещане :twisted:
 
От: От: Купувам онлайн игра

Наблюдавам развитието на проекта бг мафия от 2005 година.
Интересувам се от бизнес модели от 11 годишен....
Хайде да си пиеш ракията другаде, а?

Аз ракия не пия, само джони... черно.

Просто попитах какви са тия сметки така на хвърчащи листчета дето ги правиш тук така смело ... тоя проект изкарва 500 лв. на ден... супер несериозно звучи а и никой не го интересува колко изкарват хорицата, направили са добър продукт - печелят.

Харесва ми какви светски личности се въртят... Как искам и аз да се интересувам от бизнес модели и от акции и от далавери и от големи пачки.
 
От: От: От: Купувам онлайн игра

Правим ти новобранско посрещане :twisted:

мда,, и това е важно
да си ни жив и здрав
после искаме по един вип акаунт с всички екстри да се позабавляваме малко в чисто новата ти бъдеща популярна уеб игра!
 

Горе