Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

bollard

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Желателно е сайтовете да са поне ПР2 и ще ви помоля да ми пратите цена за статия, и линк (цена за месец, както и позицията, в която може да бъде сложен)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Здравейте! Сайта за музика, който е в подписа ми е PR 2 и имам място за 1 свободен Линк, и предлагам публикуването на Статии, съобразени с тематиката му. Вижте го и ако Ви устройва, моля пишете на ЛС, ще Ви дам цени и друга информация ако Ви интересува! Поздрави! :)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Предлагам линк и статии в моя сайт - bittsmart.eu. Цената на статия с линк до 3 броя е 5 лв. Линк рекламата е по договаряне. Ако решите може да се възползвате.
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Имам доста тематични сайтове с хотели, къщи за гости....пиши ми ако имаш интерес :)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Може да се разберем нещо за някой от сайтовете ми в подписа - както линкове, така и статии. Ако имаш интерес, пиши :)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Бе не знам дали автора на темата е отговорил на някой, но ми е странно, че му предложих безплатно да публикува статии в мои сайтове за туризъм и не ми върна отговор. :))
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Тцццц... На мен специално не ми е отговорил. То като, че ли става вече "модна тенденция" във форума, да напускаш множество теми и после да зачезнеш на някъде и да не отговаряш на никой! :)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Ами всички без 1 от предложенията не отоговарят на зададените параметри на "обявата".
Човекът търси сайтове с близка тематика туризъм, а се предлага музика, маркетинг, техника, картинки и какво ли не :)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Ами всички без 1 от предложенията не отоговарят на зададените параметри на "обявата".
Човекът търси сайтове с близка тематика туризъм, а се предлага музика, маркетинг, техника, картинки и какво ли не :)

Не искам да се заяждам, но темата е "Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н", което значи, че търси и други тематики, стига те да са PR 2 или други... Иначе нищо лично... По принцип, аз отговарям на всеки, който ми е писал, най-малкото от уважение към него. Благодаря Ви и Хубава вечер!
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Не искам да се заяждам, но темата е "Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н", което значи, че търси и други тематики, стига те да са PR 2 или други... Иначе нищо лично... По принцип, аз отговарям на всеки, който ми е писал, най-малкото от уважение към него. Благодаря Ви и Хубава вечер!

Явно само на мен ми е странно :)
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

Ами аз пуснах питането именно поради факта, че предложенията по-горе са за сайтове нищо общо с туризма, на всичкото отгоре с плащане, пък аз му пуснах безплатна оферта и никъв отговор. :))
 
От: Купувам платени статии и линкове в сайтове за туризъм, къщи за гости и т.н

И аз изпратих няколко сайта за туризъм, но не получих отговор, може автора да е зает или да се е отказал
 

Горе