Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Напоследък много се напълни фейсбук със страници от рода на - Андрея роди , Голи снимки на Емануела и други подобни , които привличат фенове на странична страница.
Поради тази причина мисля че някои прави бизнес с това,а именно да привлича фенове на страница когато му е платено за това.
Ако има някои който да продава такава услуга моля да ми предложи конкретна оферта и как стоят нещата точно.
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Не можеш ли да си направиш същото и ти..вкарай нещо фрапиращо и на 'зеления и синия квадрат' сложи твоите неща..
или някъде греша?
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

мога да направя такова да ,пробвал съм го дори и но незнам как го вижтат това 40 000 човека че да натиснат бутоните.
Повече от 500 харесвания неуспях да направя така ,като се има превид че съм публикувал страницата напред назад по фейсбук и на прафила си.

Резултата да беше 5 000 примерно добре , но щом са само 500 значи тези хора явно имат страници с по 100 000 фена в които рекламират тези новини и от там вече всичко е лесно като има бурен старт.
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Как действа това? Преглеждах една такава страница и се оказа, че съм я "харесал" без всъщност да натискам бутона "Харесай". Тази шашма с квадратите не е ли против правилата на фейсбук? По този начин се подвеждат потребителите, които стават фенове без да са го искали.
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Това с платените фейсбук фенове е измислена работа и практически не работи. Защо ли? Защото като бараха последния път фейсбука на потребители вече им показва избирателно новини от определени страници, които са харесали, а не от всички. Така например на една моя страница показванията на новини на стените на потребители спаднаха с 50%. Затова препоръчвам да си пуснеш една фейсбук реклама, да си таргетираш добре потребителите, така поне тези които привлечеш ще са реални. Другото е да си пуснеш рекама във фейсбук страница със сходна тематика (ниша) , като резултатът може да се окаже или страхотен или плачевен, гаранции няма
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Az imam chovek,koito vkarva hora v razni stranici.Ako iskate kajete kolko choveka vi trqbvat,za kolko vreme i kakva e sumata koqto predlagate.
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Хммм...
Доооста е остарял този метод. Аз го "вкарах" в България и сега всеки ме копира. Мизерници :(
Ако искате малко рибки във вашия аквариум (фен страница) - пишете.
 
Последно редактирано:
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

nemaime стигал си лъгал хората той бил вкарал този метод я се скрий бе
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Добавяне на качествени фенове на страниците в FB и TW вече си е сериозен бизнес. Преди 2 дена правих брошура за една фирма най-евтиния и пакет е 300$ за SMM услуги.
 
От: От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Мога да предложа реклама в страница с 12 000 фенове. Ако някой има интерес - да заповяда.
 
От: Купувам: придобиване на нови фенове към Facebook фен страница

Търся и аз начин да популяризирам страницата си...
 

Горе