Купувам профили във форуми

alabam4eto

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте,
Купувам профили във форуми цената зависи от няколко критерия:

Държава: Трябват ми най-вече от Македония, но също така и от други държави като - Русия, Сърбия включително и от България
Брой мнения: Най-добре да имат минимум 50 мнения, колкото повече мнения толкова по-висока цена бих дал.
Интересуват ме предимно женска тематика форуми, но такива за коли, новини и пр. също ще свършат работа.

Оферти пращайте на лично съобщение с линк към профила и цена!

Да вкарам малко уточнения,
1. Най-добре е профилите да бъдат с менения от 50 до 350 (не бих дал 500лв за профил! Имаше много хубаво предложение с 15 000 мнения, но за един трябва да свърша бюджета, който съм си заделил).
2. Форумите да позволят линковете в подписите да се следят т.е. да не са Nofollow.
3. Нека форумите да не са за игри (вече си купих няколко).
4. Останаха ми пари от бюджета още около: ИЗЧЕРПАН. така, че има още време някой ако реши да се раздели с някой профил да пише.
5. Сигурен съм, че нечия майка, сестра, гадже ще има изоставен профил, ако решите да се отървете от него с радост бих се възползвал!
Поздрави и успешен ден!
 
Последно редактирано:
От: Купувам профили във форуми

Уп на темата, все още търся
 
От: Купувам профили във форуми

Г/д каква цена даваш?

Зависи от мн. неща както казах държава ... бр. мнения, кой е форума примерно в бг мама за един профил с около 200 мнения дадох 70лв., пишете ми на лично с цена, бр. мнения и за кой форум става на въпрос
 
От: Купувам профили във форуми

По принцип за форуми на тема игри не бих дал много, предпочитам първо да ми се прати ЛС с цената вместо да предлагам аз цена.
 
От: Купувам профили във форуми

Все още нямам 5 поста, за да пратя лично съобщение.
Скайп или мейл?

на лично ти пратих пощата
 
От: Купувам профили във форуми

Аз продавам един във форума на data bg с около 1000 мнения, профила е стар от януари 2006 година :)
 
От: Купувам профили във форуми

Добавих в началното мнение няколко прости, неща поради мързел не ги бях написал, за да може да се таргетира по-добре и да не получавам различни съобщения, а и да добавя малко, че профил с 40 мнения не струва 40$ .... това, че търся не значи да ме дерете :)
 
От: Купувам профили във форуми

ОФЕРТАТА ВЕЧЕ НЕ Е АКТИВНА
 
От: Купувам профили във форуми

Все пак ако се интересувате още пишете на ЛС
 

Горе