Купувам развити сайтове

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Интересувам се от сайтове за продажба които правят минимум 200 посещения на ден, както и някакви приходи докарват, ако някой има оферти с такива сайтове нека да ми пише ЛС със следната информация:

домейн:
Посещения дневно:
дата на стартиране:
приходи месечно:
цена:
телефон или скайп за връзка:
 
От: Купувам развити сайтове

Продавам сайта Pernikdnes.com. Той е на 6 години с платен хостинг и домейн до 11.08.2013 г. Цената е по договаряне. При проявен интерес предоставям цялата интересуваща Ви информация. За контакти: 0886 85 2000
 
От: Купувам развити сайтове

Какъв ти е бюджета и какво всъщност търсиш? Сайтове, които се продават или сайтове, които продават разни продукти (a.k.a. магазини)

И един дребен коментар - посещения и приходи не дават представа за печалбата... питай каква е печалбата, а не посещенията или приходите. Някои правят продажба на всеки 10 посетители, а други на всеки 10000 посетители. Други имат приход от 1000 лева и от тях печалбата е 50%, а трети от 10000 оборот правят 5% печалба...
 
От: Купувам развити сайтове

@spy, бюджет има достатъчно. А по коментара - ДА прав си, но за момента ме интересува да прави приход, винаги има начин да се монетизира този трафик, повечето сайтове които се продават са защото собствениците им не могат да си изравнят сметките, по точно да излязат на плюс, а си имат добър трафик. Единственото което не ме интересува са сайтове които трябва да имам някакъв вид скъпа стока, която трябва да е налична винаги.
 
От: Купувам развити сайтове

Щом имаш достатъчно бюджет да ти продам целия си пакет от магазини и да се пенсионирам :)

Относно стоката, която "трябва да е налична винаги" - за успешния бизнес това е задължително. Един от най-често задаваните въпроси на телефоните ни е "Ама имате ли го в наличност?".
 
От: Купувам развити сайтове

Аз също имам онлайн магазин и стока и напълно ми е ясно за какво става дума, но в момента минаваме доста офтопик
 
От: Купувам развити сайтове

Като гледам "топик" няма от 27-ми, така че по-скоро помагаме на темата ти, за да се ъпне нагоре и да я видят и други.
И ако някой е стигнал до този пост и не знае за какво е темата - напомням, че Пламен Пламенов търси:

Сайтове за продажба които правят минимум 200 посещения на ден, както и някакви приходи докарват, ако някой има оферти с такива сайтове нека да му пише ЛС със следната информация:

домейн:
Посещения дневно:
дата на стартиране:
приходи месечно:
цена:
телефон или скайп за връзка:

 
От: Купувам развити сайтове

А бе човече кой ще ти продава нещо от което му падат пари
ха ха ха
дай ми повече инфо
какво точно търсиш да купиш мисля че имам някой неща за продан
 
От: Купувам развити сайтове

Дай инфо мога ти продам за 5к евра един от активите ми
 
От: Купувам развити сайтове

А бе човече кой ще ти продава нещо от което му падат пари
Що пък не. Ако имам 20 проекта, от които изкарвам пари, но не мога да ги поддържам всичките, що да не продам някои от по-непечелившите?
 
От: Купувам развити сайтове

Здравейте, понеже не ми дава да отворя нова тема ще пиша в тази. Надявам се собственика на темата няма нищо против, ако преча да изтрие поста.

Търся да купя уеб сайтове със приходи. Поне $50 / месец
Всякакъв тип сайтове, които са позволени от Гугъл и чисто минало.

Очаквам сериозни предложения. Пишете ми лично със данни за контакти и информация за уеб сайта.
Отчет за приходите до 6 месеца назад.

Поздрави
 
От: Купувам развити сайтове

Здравейте, понеже не ми дава да отворя нова тема ще пиша в тази. Надявам се собственика на темата няма нищо против, ако преча да изтрие поста.

Търся да купя уеб сайтове със приходи. Поне $50 / месец
Всякакъв тип сайтове, които са позволени от Гугъл и чисто минало.

Очаквам сериозни предложения. Пишете ми лично със данни за контакти и информация за уеб сайта.
Отчет за приходите до 6 месеца назад.

Поздрави


И какви пари даваш за такъв сайт че мие чудно :D примерно 50-100 хаха
 
От: От: Купувам развити сайтове

продавам сайт за футболни прогнози
сайта не е кой знае какво като дизайн но има добри приходи
за август е изкарал 270 евро
за септемви до момента има около 137.5 евро
 

Горе