Купувам разработен онлайн магазин/и

Valeri

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, търся да закупя разработен/и онлайн магазин/и с приходи. Цената може да достигне и 5 цифри, но всичко зависи от сайта. Сайтове без фирми, счетоводни данни и такива на по 3-6 месеца не ме интересуват. Детайли, като приходи/разходи/печалба за последната година, линк и по-подробна информация относно сайтовете, ще помоля на Лично. При сериозен интерес от моя страна ще организираме лична среща, на която ще изискам да видя документацията. Не бързам с покупките.
Поздрави
 
От: Купувам разработен онлайн магазин/и

Здравейте, продавам сайт за бебешки и детски дрехи, системата не ми позволява да ви пиша на лични, ако имате интерес ми пишете на мейл office.bebeshkidreshki маймунка gmail.com
 
От: Купувам разработен онлайн магазин/и

Ъп, важно условие е, магазинът да е разработен и да работи към момента. Замразени, в проекти и т.н. не ме интересуват. Успех на всички, все още търся
 
От: Купувам разработен онлайн магазин/и

Ъп на темата, благодаря за предложенията, до момента, все още се търси, като моля да се прочете важното условие.
Успех
 
От: Купувам разработен онлайн магазин/и

Здравейте, продавам работещ онлайн магазин за бижута и часовници Krasa.bg. Ако имате интерес пишете ми на мейл infкльомбаkrasa.bg
Сиситемата не ми позволява да ви пиша на лично.
 

Горе