Купувам реклама ...

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Ако сте собствени на електронен магазин, сайт за оферти или агрегатор (може и друг вид уеб сайт със сродна тематика) и имате място за реклама, моля да ми пишете.Можете да изпращатe вашите предложения както тук в темата така и на ЛС.Не забравяйте да посочите дадения сайт, какви посещения има и какъв вид реклама предлагате (банер, link, текстова и т.н.)
 
От: Купувам реклама ...

Само тази тематика ли те интересува ?
 
От: Купувам реклама ...

Ами редно е и ти да посочиш какво ще рекламираш, та хората да си помислят дали да те офертират.
 
От: Купувам реклама ...

Ами редно е и ти да посочиш какво ще рекламираш, та хората да си помислят дали да те офертират.

Искам да рекламирам сайт агрегатор на оферти (втория в подписа ми).
За предпочитане са сайтове с подобна тематика, по разбираеми причини.

soyo, ако имаш добър сайт с посетители прати ми да го видя, придружен с google аналистик или някакъв брояч.
 
Последно редактирано:
От: Купувам реклама ...

В http://mvmads.com ако искаш, давам ти 20% отстъпка от цените, които са обявени.

Здравей,
Рекламите къде се пускат? Предполагам в партньорски сайтове, ако ли не прати ми ги на ЛС може и в темата.
 
От: Купувам реклама ...

Трябва ли да се регистрирам в сайта за да почна да рекламирам с отстъпката, която ми предлагате или вие трябва да го направите?
 
От: Купувам реклама ...

Трябва ли да се регистрирам в сайта за да почна да рекламирам с отстъпката, която ми предлагате или вие трябва да го направите?

Трябва си регистрация, защото си има профил на рекламодател, където се добавят реклами, гледат се статистики и т.н, но преди да се плати трябва да знам кой е профила, за да направим отстъпката :)
 
От: Купувам реклама ...

Все още търся реклама, ако не в нишата на сайта то поне в някои с много посещения.
 

Горе