Купувам саитове.

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Kупувам саитове, всякакви. С единственото условие да ми харесат. Нека сложиме и така исканата от всички горна граница. Моля цената на сайтовете да бъде до 200лв. Ако досега на някой не съм отговорил (защото темата не я пускам за първи път), явно просто не съм бил заинтригуван от сайта. Не искам никой да се обижда. И не на последно място искам да кажа че всичко се плаща през Мъни Грам, дотук по същата схема са купени саитовете, zoombg.org, f1-bg.info, sdelkabg.com и други. Като пак по същата схема са купени и десетина домейна. Ако някой има някаква интересна оферта несвързана със по горното но смята че е интересна да не се колебае да ми пише. Никой незнае от кой клон ще изхвърчи птичка. Желая на всички съфорумци лек и ползотворен ден.
 
От: Купувам саитове.

Хaйде де хора какво стана никой ли няма нещичко интересно.
 
От: Купувам саитове.

Това MoneyGram ме отблъсква.
 
От: Купувам саитове.

Прегледай темата за прожба на портал за имоти. Бих могъл да ти дам и линк , но няма да го направя.
 
От: Купувам саитове.

Това MoneyGram ме отблъсква.

И какво толкова ''страшно'' има във Мъни Грам ? Аз пък смятам че за краен случай става, естествено ако няма какво да криеш. Защото не виждам друга причина за така да ви отблъсква Муни Грам.
 
От: Купувам саитове.

Това MoneyGram ме отблъсква.

Не виждам защо. С MoneyGram риска е по-скоро за купувача, отколкото за продавача. Той ти изпраща парите, ти си кешираш и тогава прехвърляш домейна.
 
От: Купувам саитове.

Защото не съм запознат със системата и не ми се четат сега хиляди коментари за нея, как бачка, кое какво и що и т.н. Ако ми се наложи да ги ползвам за нещо тези МъниГрам, ще се разчета, ще ги разуча, пък ако им се доверя, чак тогава ще отвора пак темата.
 
От: Купувам саитове.

Само едно ще кажа не се занимавайте с този човек
Каза ми че на 24-ти ще получа парите по мъниграм... е нищо не получих освен 2 оправдания как офиса им бил затворен по идиотско нещо едва ли може да се измисли ако това се смята за сериозна компания или там каквото е

Не си губете времето човека няма пари само си мисли, че има и сигурно се надява някой пръв да му даде това което трябва да купи ... и се сещате после no money
 
От: Купувам саитове.

Само едно ще кажа не се занимавайте с този човек
Каза ми че на 24-ти ще получа парите по мъниграм... е нищо не получих освен 2 оправдания как офиса им бил затворен по идиотско нещо едва ли може да се измисли ако това се смята за сериозна компания или там каквото е

Не си губете времето човека няма пари само си мисли, че има и сигурно се надява някой пръв да му даде това което трябва да купи ... и се сещате после no money

Както обещах и на лично на Аукт няма да го опровергавам или пък да споря, напълно съм съгласен със него. Не се оправдавам но все пак имам закупени саитове и домеини по същата схема. Но това не ме оправдава по никакъв начин, напълно поемам вината. А за това дали имам пари или нямам, смятам че си е лично моя работа. Ето за това докато не се прибера във БГ спирам да работя със Мъни Грам ,Уестерн Юнион и тем подобни разплащателни с-ми. Докато не започна да работя със Пей Пал няма да заномавам никой със глупости. И НЕКА ДА ПОВТОРЯ ЗА ПОСЛЕДНО ЧОВЕКА Е ПРАВ, АКО АЗ БЯХ НА НЕГОВО МЯСТО И АЗ БИХ РЕАГИРАЛ ТАКА (ако не и по лошо). Лека вечер на всички.
 
От: Купувам саитове.

Здравей radorh, имам 1 сайт който може и да ти хареса. Сайта е http://new-films.eu Сайта е на има няма 2-3 седмици. Успях да намеря сайта в гугъл още на 1-я ден. В момента правя новата система на сайта, която ще е с още по-добро СЕО :) Ако имаш някакъв интерес ми пиши.
 
От: Купувам саитове.

Здравей radorh, имам 1 сайт който може и да ти хареса. Сайта е http://new-films.eu Сайта е на има няма 2-3 седмици. Успях да намеря сайта в гугъл още на 1-я ден. В момента правя новата система на сайта, която ще е с още по-добро СЕО :) Ако имаш някакъв интерес ми пиши.

Как го правиш тва сео бре спецялист, ела направи и на мойте сайтове ;)
 
От: Купувам саитове.

Ако искаш ми вярвай, но наистина на след около 15-16 часа вече намирах сайта си в гугъл.
 
От: Купувам саитове.

по коя дума? http://иметонасайта.ком? :D то и за 1 минута мога да ти докарам бота да чекне съдържанието и да индексира, то това няма нищо общо със seo.
Абе големи СЕО-джии станахте тука.Накрая ще насъскам NIcks(малката пишка) да ВИ разгони фамилията с ХАЗАРО-СЛАЯНСКИТЕ си теории.....
 
От: Купувам саитове.

А тоя автора нали ви бях казал, че е малограмотен и неграмотен - вижте как е написал: "саИтове" - е как да си дадеш сайта на тоя, пък камо ли да очакваш да ти плати - еми...
 
Последно редактирано:
От: Купувам саитове.

А тоя автора нали ви бях казал, че е малограмотен и неграмотен - вижте как е написал: "саИтове" - е как да си дадеш сайта на тоя, пък камо ли да очакваш да ти плати - еми...

Tакова малоумно парче като тебе няма. Смешник. Както казах и преди.....вземи изпусни напрежението малко..... ама то всъщност коя ли ще ти върже. Недей да стоиш само във тоя форум и да лъскаш. Смотаняк. Алън Форт то ти всъщност маи си жена нали.
 
От: Купувам саитове.

Tакова малоумно парче като тебе няма. Смешник. Както казах и преди.....вземи изпусни напрежението малко..... ама то всъщност коя ли ще ти върже. Недей да стоиш само във тоя форум и да лъскаш. Смотаняк. Алън Форт то ти всъщност маи си жена нали.
Браво! Подкрепям те. В този форум има доста такива хора (почти всички). Трябва малко да се поразчисти :)
 
От: Купувам саитове.

Продава се система за новини. Системата можете да я видите на адрес: http://allelectronicsshoping.com/example/
В тази система освен, че имате възможност да добавяте новини, защо тъка можете да добавяте реклами, анкети и други. Цената е по договаряне. Средна цена: 170 лв.
 

Горе