Купувам сайтове на WORDPRESS

lili757

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, купувам сайтове на WORDPRESS. Моля всички предложения с линкове към сайта и цена на лично. Благодаря!
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

какъв език
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

аз не разбрах, единственото изискване е да са на вордпрес така ли? (спичлес!)
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

ко` речи?
аз не разбрах, единственото изискване е да са на вордпрес така ли? (спичлес!)
Колега добави малко изисквания,че аз имам 10 сайта на WP , и да знам кои мога да ти редложа
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

И аз да се включа търся си и аз човек за изработка на сайт от рода на продавалник ,но с някой по различни идеи просто използвам темата понеже нямам нужните мнения за да публикувам самостоятелно тема та ,който може да ми предложи някакви оферти да ми пише на лично
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

И аз да се включа търся си и аз човек за изработка на сайт от рода на продавалник ,но с някой по различни идеи просто използвам темата понеже нямам нужните мнения за да публикувам самостоятелно тема та ,който може да ми предложи някакви оферти да ми пише на лично
А дали случайно е така?
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

Ами съвсем да няма как да ги имам понеже се регистрирах преди 2 дена ,но ако искаш някаква мистерия да създадем давай ти си
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

Ами съвсем да няма как да ги имам понеже се регистрирах преди 2 дена ,но ако искаш някаква мистерия да създадем давай ти си
Ами то не става така от врата и за краката, има си правила тука
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

Дай повече инфо, че имам около 30 различни сайта.
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

Да, верно дайте повече инфо.. то ВП сайтове бол. На дали купувате каквото и да е..
 
От: Купувам сайтове на WORDPRESS

Здравейте, купувам сайтове на WORDPRESS. Моля всички предложения с линкове към сайта и цена на лично. Благодаря!

Тематика, изисквания за сайтовете ... още инфо?
 

Горе