Купувам сайтове - плащане веднага

exo100

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте Колеги!

Купувам сайтове на всякаква тематика.
Посещения да са поне над 300.
Моля, който предлага да ми изпрати ЛС с линк към сайта, статистика и информация за месечните приходи, ако има такива.
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Има ли значение от къде са посещенията?
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Вижте...
Когато говорим за посещения, все пак трябва да имаме предвид, че около 300 дневни посещения са леснопостижими в дълъг период (устойчиво). Пипва се малко софтуерът, принуждава някой и друг бот да го посещава по-често, малко свои хора и с още няколко трика това се постига елементарно.

Много хубав въпрос задава Penkoff!
Аз например имам един сайт с малко посещение, но и с един парадокс при тях. Сайтът е изцяло насочен към българска аудитория, но посещенията са от Западна Европа и Северна Америка. Просто така са се стекли обстоятелствата.
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

:D Браво бе, ти тогава като си инсталираш 40-50 сайта и ще станеш богаташ. :lol:
Вижте...
Когато говорим за посещения, все пак трябва да имаме предвид, че около 300 дневни посещения са леснопостижими в дълъг период (устойчиво). Пипва се малко софтуерът, принуждава някой и друг бот да го посещава по-често, малко свои хора и с още няколко трика това се постига елементарно.

Много хубав въпрос задава Penkoff!
Аз например имам един сайт с малко посещение, но и с един парадокс при тях. Сайтът е изцяло насочен към българска аудитория, но посещенията са от Западна Европа и Северна Америка. Просто така са се стекли обстоятелствата.
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Попитах дали има значение от къде са посещенията, защото сайта може да има 500 посещения, но 300 да са от фейсбук. Като продам сайта без страницата, реално посещенията ще бъдат 200 при новия собственик.
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

uni-web, все пак 40-50 сайта предполагат 40-50 пъти повече работа, нали? А що се отнася до "ставането богат", това е твърде дълъг и сложен процес :wink:
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Продавам сайт, ако имаш още интерес пиши на лс.
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Продавам новинарски сайт + ФБ страницата с 18 000 фена със сериозен трафик, ако имаш интерес пиши
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Продавам сайт за видео споделяне с горе-долу добър трафик ако те интересува пиши едно ЛС
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

200 euro,200+ уникални на ден и е на автопилот
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Все още ли купуваш? Имам сайт с 500+ уникални посещения на ден.
 
От: Купувам сайтове - плащане веднага

Ако все още ти е валидна офертата, имам сайт за запознанства, при интерес пиши на ЛС.
 

Горе