Купувам: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама.

Ще се радвам на чуждестранни сайтове, но и български да имате, няма проблем.

Сайта предимно да има трафик от Google


Не ми пишете ако сайта прави главно трафика от ФБ или друга социална мрежа, ако е +18 или нещо друго нелегално.

Моля да ми пишете на ЛС или в скайп.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Всеки проект ще го разгледам, бил той малък или голям. Имам и опция в която ставам собственик на сайта но Вие продължавате да си го поддържате, плащам всеки месец.

Пример 1 : Вашият сайт прави 50лв на месец, цената която ще получите веднага е 500лв ( приходите за 10 месеца )

Пример 2 : Вашият сайт прави много малко 1-2лв на месец, но вие сте вложили много труд и време и смятате, че това все пак струва нещо. ( Да, напълно сте прави - ще разгледам сайта и ако ми допадне ще споделя цената която давам )

Пример 3 : Имате един сайт които е на няколко човека 2-3-4-5 колкото толкова, всеки е работил и работи по-него и има дял. Нещо обаче работата не върви или просто не остава почти нищо, поради деленето на приходи между всеки един член на екипа. Помислете да ли не е добре да продадете проекта.

Пример 4 : Имате добър сайт или сайтове от които вадите минимални но сигурно ежемесечни приходи, това е супер - поздравления за добрата работа. Обаче имате нужда от спешни пари или просто сте се изчерпали и не Ви се занимава с проекта повече. Пишете ми, ще помогна с каквото мога.

Пример 5: Вие имате малки леко успешни сайтове за които обаче нямате нужното време да се занимавате, искате да се насочите към големите пари ( новият голям проект ) Защо да не продадете тези малки сайтове които отнемат от вашето време и не съберете малко капитал за големия проект?

Пример 6: Имате голям проект, докарва добре, има и доста разходи но е нещо голямо и стабилно. За жалост отнема повече време и внимание и пречи на нормалния живот - защо да не го продаде сега? Може да започните нещо която отнема по-малко време а ако не сте го измисли все още, с парите може да си почините няколко месеца и там да ви хрумне нещо.

Това което търся в един сайт е качествена изработка и поддръжка!!!
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Темата е актуална и поради тази причина я вдигам с този пост.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Можеш да уточниш сайтовете на собствен домейн ли да са или пък на безплатна платформа, как продавача да докаже доход от сайта, ако е от адсенс и тем подобни е лесно, но ако е от директна продажба на реклама става по трудно, ако ти се предложи сайт в който има рекламодатели на които не им е изтекъл срока за реклама поемаш ли ангажимент да останат до изтичането му и .... ще излязат още въпроси предполагам
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Няма смисал от такива уточнения за мен, те така и ще се разберат в последствие ако сайта ми хареса. За съжаление сайтовете които продават колегите не правят повече от 5 евро на месец и посещенията им са под 100...

Силно се надявам да има нещо по-качествено което да ми предложите.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата, защото е актуална! Все още търся
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

с домейните ли ги купуваш?


Да

Как да взема само сайта и да очаквам да прави пак примерно 100 евро на месец.. малко хикс става
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

а само домейни с изключително име и потенциал купуваш ли?
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Не, придържам се към "Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама."
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Темата е актуална!
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Отново е вдигам нагоре :)
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Относно темата - продавам сайт на спортна тематика (италиански футбол) на български език - http://footballitalia365.com/ .Той може би е хибрид от точка 1) и 2) за които си споменал - чисто от adwords изкарва малко - 1/2 евро на месец (досега има натрупани 12,69 € от създаването през юнуари), но съм имал приходи от по 100 лева на месец за рекламни банери на рекламодатели, които сами ме потърсиха и отделно random печалби от афилиейт. Ако си заинтересован, пиши ми на лично, за да те запозная по-обстойно.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Относно темата - продавам сайт на спортна тематика (италиански футбол) на български език - http://footballitalia365.com/ .Той може би е хибрид от точка 1) и 2) за които си споменал - чисто от adwords изкарва малко - 1/2 евро на месец (досега има натрупани 12,69 € от създаването през юнуари), но съм имал приходи от по 100 лева на месец за рекламни банери на рекламодатели, които сами ме потърсиха и отделно random печалби от афилиейт. Ако си заинтересован, пиши ми на лично, за да те запозная по-обстойно.

Сайта има твърде малко приходи на месец.

Моля пращайте ми офертите на ЛС или Скайп - Не пишете в темата!
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата, очаквам предложения!
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Все още търся, не се претеснявайте - пишете смело.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

90% от хората ми пишат " Продавам този сайт които има светло бъдеще но в момента просто нямам време и заради това не прави печалби ( или прави 5лв на месец ) !

Колеги, не търся това!

Търся сайтове с големи или минимални приходи от реклама. (поне 50лв на месец )
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Очаквам предложения! Плащане до 2 дена макс, ако ми хареса сайта!
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Продадох един мой сайт на Владислав и мога да ви кажа, че е адски точен и коректен предприемач! Препоръчвам го на всички!

п.п Успехи с развитието на сайтчето:)!
 

Горе