Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Ако имате сайт на български който сте зарязали или нямате желание да поддържате и има устойчив органичен трафик над 100 посещения на тема :
- РЕСТОРАНТИ, ХОТЕЛИ, ПОЧИВКИ, КРАСОТА, РАЗЛИЧНИ УСЛУГИ. ПАРИ, ЛИЧНИ ФИНАНСИ и тем подобни драснете по едно ЛС с цена
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

български , допълних го в обявата
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

английски език?

а ти имаш ли
сайт с устойчив органичен трафик над 100 посещения на тема :
- РЕСТОРАНТИ, ХОТЕЛИ, ПОЧИВКИ, КРАСОТА, РАЗЛИЧНИ УСЛУГИ. ПАРИ, ЛИЧНИ ФИНАНСИ
на английски?!
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Колко пари даваш за това beautyplaces.eu , нов е на няма и 2 седмици, просто не мога да го развия. Мислех че е лесно да направя туристически сай но се оказа доста сложно :)
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Хайде няма ли сериозни предложения?
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Какъв е бюджета Ви ако не е тайна.
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Нямам определен такъв, ако имам хубаво предложение ще помисля, това е
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Здравей,

Предлагам този сайт www(дот)bg-prize(дот)info, заедно с домейна и хостинга само за 10$. Омръзна ми да го развивам. Преди правеше по 100-200 уникални, но откакто спрях да го развивам, драстично намаляха. Пиши ми ЛС с отговор. Може да се договорим и за по-ниска цена.

Поздрави, Александър.
 
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банер, както и СМС система за ВИП Обяви. Ако представлява интерес за вас ми пишете на admin [at] nie.bg за повече информация
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с над 100 уникални на ден в няколко ниши

Здравейте,

Продаваме един от проектите ни - dressr.net. Онлайн магазин за продажба на дрехи. Прави около 5000 месечни импресии и генерира приходи от реклама AdSence, баннери, продажба на артикули. Продава се с домейна, логото(както и правата върху него), самия уеб сайт(с пълно фукнционален административен панел), текущо пазарувалите клиенти и данните им, снимковия материал и до момента въведените артикули. Цена 5000 лв. Като метод на плащане кеш и банов път. Издаваме финансов документ.

За повече информация: Венелин Рангелов 0886 801 291
 

Горе