Купувам сайтове с приходи от AdSense

От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

саит за обяви с приход от адсенс около 60 на месец ,разработен е ,има и смс обяви,трафика е от БГ и АНГЛИЯ , предложението ми е както се смята по принцип 12 мес. по 60 = 720 лева ,излиза на 1 страница по Безплатни обяви‎ (Безплатни обяви в България и Англия)
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

пратих инфо, брояч на пос.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

както сам писал , само от адсенса са 60 на месец, за 1000 уникални на ден, мисля че е нормално, ето брояч
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

murad80 - гледам, че имаш по 5-6 адсенса на страница. Не те ли е страх, че от Гугъл ще те баннат?
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

Какви 2 години, този сайт е на няма и половин година?!?

Да, според вхойса този сайт няма и година.

murad80 - питам, защото това което си направил е абсолютно забранено от правилата на адсенс, още повече, че виждам, че си слагал банерите на адсенс върху други банери, което също е забранено. При такива нарушения на техните правила според мен въпросът е не дали, а кога ще те баннат.
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

имах предвид 4е от 2 години рекламирам по този на4н в вси4ките ми саитове и проблеми нямам:) , и не всички реклами са от адсенс има и други рекламодатели...
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

murad80 - гледам, че имаш по 5-6 адсенса на страница. Не те ли е страх, че от Гугъл ще те баннат?

Няма как да има 5-6 адсенс банера, след като гугъл ги е ограничил до 3. Това значи, че всеки следваш след 3-тия, ще бъде "рязнат"(няма да се покаже)...
Просто банерите му са от различни рекламодатели...
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

Има поне два български сайта, които са разположили по 6 (шест) банера на Google adsense
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

Има поне два български сайта, които са разположили по 6 (шест) банера на Google adsense

Да да ги видим...
Както казах по горе, системата на гугъл е толкова интелигентна, че за мили секунди, преценява точно какъв банер да пусне на няколко милиона(да не са и повече)сайта, а ти ми обясняваш, че не могат да си броят банерите...
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

ето ти един, за който се сещам веднага: znanie.eu
 
От: Купувам сайтове с приходи от AdSense

ето ти един, за който се сещам веднага: znanie.eu

Много интересно. Слагал съм на мои сайтове, и всичко след 3 тия го визуализиране като празен квадрат...
 

Горе