Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

AloneInTheDark

New Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте, имам желание да купя сайтове, които са в процес на развиване и генерират някакъв приход.
Нямам претенции от към тип на сайта.

Бюджет 300лв / на сайт.
Отделил съм около 2 000лв за закупуване на сайтове, така че няма да купувам само 1.
Ще очаквам предложения, поздрави.
 
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

Как реши, че сайт, който струва повече от 300лв с тема, лого и статии и изкарва малко приходи, ще купиш за 300??
 
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

Предвидил съм толкова, плащам ги веднага, а това дали си заслужава ще си го реши продавача.
Не търся нещо специално, а по-скоро комерсиално.
Сигурен съм, че ще намеря това, което търся... благодаря за отзива все пак.
 
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

За до 300 лв на сайт , можеш да очакваш нов сайт с малко съдържание, евентуално с премуим тема и приходи на месец до 20 лв. Това ли търсиш?
 
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

Средно, много груби сметки 100 посещения на сайта с обща тематика правят един клик върху реклама . трябва да си направиш много добра сметка какво купуваш. Сайтове с над 500 дневни посещения струват доста. Успех

Конкретно за себестойността на един добър сайт, минимума според мен са 200 уникални добре написани статии по 10 лв средна цена ,това прави 2000 лв , всичко под тази сума са сайтове които трябва да се развиват, баннати сайтове или мърша.
Пиша го това , защото според мен ще е по добре да инвестираш в голям сайт , отколкото в малки , при положение че имаш парите. Аз нямам пари и правя точно обратното - купувам мърша и я угоявам. В крайна сметка пак толковампари ще дам.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

Сайтове на собствени домейн или стават и на блогър примерно, български, англоговорящи и ли каквото има за продаване
 
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

Предвидил съм толкова, плащам ги веднага, а това дали си заслужава ще си го реши продавача.
Не търся нещо специално, а по-скоро комерсиално.
Сигурен съм, че ще намеря това, което търся... благодаря за отзива все пак.

какви пари даваш , примерно за този сайт http://new.movies-online.eu/
 
От: Купувам сайтове с трафик и печалба от Adsense

а потребителите от къде да са на сайта - гугъл или фейсбук?
 

Горе