Купувам сайтове...

ekm

Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте,

Купувам сайтове със следните изисквания:

- Темата на сайта не е от значение.
- Търся малки или средно развити сайтове.
- Желателно е да има някакви посещения, но да са предимно от търсачки, а не от трафик сайтове.
- Системата на сайта да е Joomla! 1.5.*
- Сайта да е поне на 2-3 месеца.

Изпращайте оферти на ЛС или тук в темата.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове...

Ами няма значение цветовете и ширината на сайта, важното е да ми хареса. А относно версията се извинявам, че не съм посочил - Joomla! 1.5.*
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове...

Ами искам да купя малки или средно развити сайтове.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове...

@ekm здравей от 8 години се занимавам със php mysql ... повярвайми с joomla ще се наиграеш знаеши изобщо колко експлойт има за нея ;) .Казвам ти го от личен опит.
 
От: Купувам сайтове...

Ееееее Иво си обича joomla и за това така ревностно защитава. Лично на мен ми харесва joomla, но за разлика от wordpress е малко по сложничка за мен.
 
От: Купувам сайтове...

Напиши в Гугъл пълнен патладжан. Продавам сайта, който е на първо място. Сайтът е на Wordpress и мога да ти го монетизирам за 1 час. Сайтът има трафик основно от търсачки.
 
От: Купувам сайтове...

Напиши в Гугъл пълнен патладжан. Продавам сайта, който е на първо място. Сайтът е на Wordpress и мога да ти го монетизирам за 1 час. Сайтът има трафик основно от търсачки.
Това шега ли е? Защото при мен на 1 място не е WP сайт, а един друг известен сайт.
 
От: Купувам сайтове...

При мен сайта е на 8-о място при търсенето на тази фраза. Явно персонализацията те заблуждава :)
 

Горе