Купувам сайтове

archangelcho

Active Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Купувам всякакви сайтове, които имат приходи за поне последните 6 месеца. Ето и някои от основните параметри по сделката:

Бюджет: 0 - 1000 лв. на сайт.
Предлагам за сайт: предлагам за всеки сайт който харесам цена 4-12 месечните приходи на сайта - примерно ако сайтът има приход (не печалба) по 20 лв. средно на мес., мога да предложа цена от 80 - 240 лв. за сайта. Печалбата му може и да е по-малка, цената се определя от приходите.
Тематика: всичко, освен сайтове за възрастни, с нецензурно съдържание...
Език: всички езици
Домейн: собствен домейн
Хостинг: сайтът може да се предлага без хостинг
PR - няма значение

Начин на плащане: И-пей, банка
Контакти: ЛС

Моля, изпращайте ми предложения на посочените данни за контакт. Ще се радвам да получа следната информация:

Статистика за посещенията за последните поне 6 мес.
От какво печели сайта
Статистика за приходи за поне 6 мес.
Месечни разходи за сайта
Адрес на сайта и няколко думи за него

Пишете ако нещо съм пропуснал да напиша...
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове

Аз пък купувам сайтовете за възрастни , еротично и нецензурно съдържание! Изпращайте инфото за предлаганите от вас сайтове на ЛС с подробна информация.
Благодаря предварително.
Поздрави.
 
От: Купувам сайтове

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банер, както и СМС система за ВИП Обяви. Ако представлява интерес за вас ми пишете на admin [at] nie.bg за повече информация
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банер, както и СМС система за ВИП Обяви. В момента са спрени банерите от adsense заради проблеми с хостинга. Ако представлява интерес за вас ми пишете на admin [at] nie.bg за повече информация

Благодаря, видях я твоята обява, но според мен сайтът ти не струва 10 000 лева, дано да греша!
 
От: Купувам сайтове

Здравей,продава се сайта imdb-bg.net .
Посещения : http://www.tyxo.bg/?88848 , Трафика на сайта за миналият месец беше изчерпан за това сайта беше долу за няколко дни..
Приходи: 32лв
Изцяло авторска система.

Въпрос:
Колко трафик и пространство изисква сайта на месец, за момента?
Отговор:
Около 80гб трафик, и малко отгоре са му нужни за сега, а пространство около 200-300мб.
Предложи цена на ЛС :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове

Продавам Kolektivno.bg - 6000lv - 0899 11 92 48

Продавам Iskam.net - групово пазаруване - 2000lv. - 0899 11 92 48
 
От: Купувам сайтове

Благодаря, за офертата, ще се радвам да ми изпратиш и останалата информация за сайтовете, която съм споменал в първия пост.
 

Горе