Купувам сайтове

От: Купувам сайтове

Продавам следните сайтове - приходи от началото на годината пирбл. 700лв. за групата:
tuzari.com
chukni.com
bgracers.com / net
bgpilots.com
animfight.com
izvestni.net
vlife7.com
bgtopgirls.com - само домейн

Мишо 0885222448 или на лично ;)
 
От: Купувам сайтове

Трябва да е отговорено на всички. Наскоро ме питаха, че да напиша и тук:

Купувам и блогове, които имат някакви приходи или пък нямат приходи, н ми харесат! Изискванията и условията от първия пост важат и за тях, без това за "собствен домейн" разбира се.
 
От: Купувам сайтове

Купувам всякакви сайтове, които имат приходи за поне последните 6 месеца. Ето и някои от основните параметри по сделката:

Бюджет: 0 - 1000 лв. на сайт.
Предлагам за сайт: предлагам за всеки сайт който харесам цена 4-12 месечните приходи на сайта - примерно ако сайтът има приход (не печалба) по 20 лв. средно на мес., мога да предложа цена от 80 - 240 лв. за сайта. Печалбата му може и да е по-малка, цената се определя от приходите.
Тематика: всичко, освен сайтове за възрастни, с нецензурно съдържание...
Език: всички езици
Домейн: собствен домейн
Хостинг: сайтът може да се предлага без хостинг
PR - няма значение

Начин на плащане: И-пей, банка
Контакти: ЛС, office[at]butiche[.]com

Моля, изпращайте ми предложения на посочените данни за контакт. Ще се радвам да получа следната информация:

Статистика за посещенията за последните поне 6 мес.
От какво печели сайта
Статистика за приходи за поне 6 мес.
Месечни разходи за сайта
Адрес на сайта и няколко думи за него

Пишете ако нещо съм пропуснал да напиша...

Продавава се 1001obiavi.com
Сайта е лицензирана платена система. (получаваш пълен съпорт от създателите на скрипта)

Site template is unique modified and some functions.

Also with 22k listings active only 12k - with 180 day

3300 registered users

Sms VIP classified - with mobio.bg

Site is licensed to domain 1001obiavi.com - u get support.

Facebook page - 2500 likes
Facebook login

From admin panel u can change everything. Languages, E mail Templates. Transactions, Listing Plans,Listings Sections,Fields Groups, Listing Fields, Add Category, Plugins, Polls, Rss Feed, Mobile Version,display Forms,Accounts,Registration Fields,Account Type, Pages ,Blocks, News.. And much much more

ако си заинтересуван: тел 0896829744 skype: px712a
Цена по договаряне!
 
От: Купувам сайтове

Все пак наистина ще се радвам, ако всеки, който ми пише ЛС да прегледа първия пост. Съобщения от сорта "Продавам 2 сайта..." и толкова далеч не предразполагат към бърза и точна сделка, на каквато се надявам
 
Ти хубаво се надяваш, ама не ми е ясно как правиш бизнес без комуникация :). Аз исках да ти подаря два сайта, че знам, че си по рецептите, а ти не си направи труда да ми отговориш. То вярно, че е трудно и отнема време, ама все пак ... елементарното възпитание се губи някъде.
 
От: Купувам сайтове

Продавам Сайт с Музикална тематика.
f1nbox.com (Не е реклама)
Системата е лично моя.. няма е никъде другаде !! Продам ли я на 1 човек темата се затваря и друг няма да е получи !
Цената: 60лв (поради неизбежни причини продавам сайта)

за връзка с мен:
скайп: grifoneca
Gsm: 0878 971 871 (моля само сериозни хора да се обаждат)
 
От: Купувам сайтове

Продавам Сайт с Музикална тематика.
f1nbox.com (Не е реклама)
Системата е лично моя.. няма е никъде другаде !! Продам ли я на 1 човек темата се затваря и друг няма да е получи !
Цената: 60лв (поради неизбежни причини продавам сайта)

за връзка с мен:
скайп: grifoneca
Gsm: 0878 971 871 (моля само сериозни хора да се обаждат)

Ристьо, как ще обясниш това, бе мунче?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29843&p=299251#post299251
 

Горе