Купувам сайтове

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Купувам неразработени сайтове с потенциал. Интересувам се само от сайтове, които сте стартирали и не сте поддържали или не сте имали достатъчно инвестиции за реклама. С приоритет са афилейт сайтове и дропшипинг сайтове (да са договорени доставчик и цени). Да не ме търсят хора, търсещи четири цифрени суми за неразвити проекти.
 
От: Купувам сайтове

Малко уточнение, не се интересувам от сайтове на български език. Интересувам се също така от женски сайтове с някакъв трафик или сайтове свързани с игри.
 
От: Купувам сайтове

- с дропшипинг на 3 години добре развит - не ми се занимава за това го продавам - 1000лв. каот се има предвид, че в/у системата, модулите и прочие съм дал над 2 000лв има и актуални оферти от складове на много добри цени, мога да кажа, че конкуренцията нямат такива цени - 100% гарантирам
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове

eftinko.com - с дропшипинг на 3 години добре развит - не ми се занимава за това го продавам - 1000лв. каот се има предвид, че в/у системата, модулите и прочие съм дал над 2 000лв има и актуални оферти от складове на много добри цени, мога да кажа, че конкуренцията нямат такива цени - 100% гарантирам


Малко уточнение, не се интересувам от сайтове на български език. Интересувам се също така от женски сайтове с някакъв трафик или сайтове свързани с игри.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Купувам сайтове

Търся човек ,който да ми даде консултация какво е важно при закупуването на сайт.Ще му платя за отделеното време разбира се.
 

Горе